
Force Trainer - az erő veled van? :) Agyhullámokat elemző játék kis jedi palántáknak...
"Ahhoz, hogy Luke Skywalker bőrébe bújhassunk, nem kell más, mint feltenni a headsetet, és erősen koncentrálni. A mini EEG-rendszer a hajas fejbőrre helyezett kis ellenállású elektródákkal regisztrálja az agyi aktivitást. Ha mindent jól csinálunk, a headset jelet küld és a labda a befújt levegő hatására felemelkedik. Az agyhullámokkal irányított játékok lehetnek a jövő nagy slágerei. A Force Trainert létrehozó Uncle Milton Industries cég mellett a Mattel játékipari óriás is fejleszt ilyen elven működő szerkezetet. Ez még jobban próbára teszi majd képességeinket: akadálypályán kell végigvezetni egy golyót a jedi-tanoncoknak."bungle | 2016.02.14. 12:02:32http://hvg.hu/tudomany/20150912_neurophone_alkalmazas
Cipődobó képzés Iránban... kétszer is meggondolnám Dubya bá helyében, hogy oda menjek-e nyaralni.. bennük már van gyakorlat. :)
izébigyó | 2008.12.30. 20:16:16Egy kínai üzlet árengedményt ad azoknak, akik jól teljesítenek a cipődobálásban:
http://www.ananova.com/news/story/sm_3138344.html

Benne van a "boogie" rendesen a rendőrbácsi lábában. :)
eddiedry01 | 2008.12.20. 08:50:08Ezt rendszeresíteni kéne. Nálunk állandóan dugót csinálnak a zsaruk, mikor ők irányítják a forgalmat. Akkor már legalább röhögjön egyet az ember:))

Szemet szemért.
izébigyó | 2011.05.14. 12:33:29http://www.origo.hu/nagyvilag/20110514-savval-vakitanak-meg-egy-eliteltet-iranban.html

Egy kis divatbemutató...
Re-Peetnek üzenem: ezt űbereld! :DDDtcickany | 2008.11.27. 18:13:34LOL :D

A mai bünti: iráni szexbomba. :D
Tóth József | 2008.11.26. 15:21:27Nojzi! Te arra gondolsz, hogy Én arra gondoltam, hogy téged...? :DDD

Piszoár fölé szerelt, pisivel irányítható játék!
chaby63 | 2008.10.23. 11:24:46Ja az erőlködéskor meg a besz..nál GAME OVER !!

A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.
Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.norbertvincze | 2015.10.17. 11:55:02http://444.hu/2015/10/16/meg-eltek-az-allatok-a-vagohidon-mikor-elkezdtek-a-feldolgozasukat#

Little Big Man - egy robot, amit a benne levő kis robot irányít. :)
Egyéb robotos dolgok Nemo Gould oldalán, a Nemomatic-on.

Ha egy kis hóra vágytok így nyáron, irány Kenya, ott most havazott. :D
|-=O=-| | 2008.09.30. 10:51:20Már a Marson is havazik! :D
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=10367









