
Ház az autópálya közepén
A kínai Zhejiang tartomány Wenling nevű városában új autópálya épült, ezért minden útjába eső házat lebontottak. Nem lett volna ez másként azzal az épülettel sem, amiben az idős Luo Baogen élt feleségével. Csakhogy amíg a többi lakó aláírta a papírokat és elfogadta a kormány által kínált pénzt, a házaspár kevésnek ítélte meg az összeget és nem voltak hajlandóak elköltözni a lakásukból. Az ötemeletes ház egy részét végül lebontották, az utat pedig az eredeti tervek szerint megépítették.velo | 2012.11.23. 20:07:28új értelmet nyerne a gyorsétterem kifejezés :D
A DigiTV volt olyan kedves, hogy megszabadította előfizetőit az legnépszerűbbek közé tartozó Discovery-s csatornáktól. Helyette saját gyártású adók vannak. A nagy közfelháborodást, mely megy a Facebookon, a Homáron és minden lehetséges helyen... A vicc, hogy ezt az egészet olyan formában kommunikálják, hogy ők tulajdonképpen a mi érdekünkben tették mindezt.
nagydee | 2012.11.23. 09:29:20már a kezdetektől az volt az érzésem, hogy ebben a történetben nem a Digi a köcsög, vagy legalábbis nem ő a legnagyobb...
USE-IT - egy nonprofit, fiatalok számára készült jópofa útikalauz, melyet mindig az adott város helyi fiataljai készítenek, hogy első kézből informálják a turistákat, mit érdemes megnézni, kipróbálni náluk.ismeretlen | 2012.11.23. 15:58:24Magyarország nuku :(

Pataky Attila a háromnapos munkahétért zenél
Az Edda Művek spirituális énekese örök lelkű fénylény, mint szerinte mindenki más is, így aztán épp elég is lenne heti három napot dolgozni, mert az jár. Az Edda időkaput nyit majd a koncertjén és már csak párat kell aludni az új világkorszakig. A dimenzióváltás után is lesz dolog, lehet, hogy a Pilist szívlapáttal kell odébb rakni, de a lényeg, hogy minden olyan lesz, mint 12000 évvel ezelőtt.Remi Gaillard | 2012.11.15. 11:08:25Mivel jófej főnökeim vannak nem küldtek el télre hanem 3 napot dolgozok 1 héten. Vegyes érzelmekkel de elvagyok itthon.. Nem olyan jó móka! Persze a fizetésem nem lessz a régi.. :O

Toxara feat. Kand¾ija - Maðarska
„... a magyarok legendák, a magyarok szuperek, eszméletlenül jó fejek, ők a mieink, hallod!”
A szomszéd fűje mindig zöldebb, legalábbis a Kand¾ija művésznéven rappelő eszéki freestyler szerint nálunk egy tejjel-vízzel folyó fogyasztóvédelmi Kánaán vár a horvát vándorokra, ahol minden nő szép és minden férfi izmos, udvariasak vagyunk és a csődbe jutott gazdaságunk ellenére mi magyarok vagyunk az élet császárai.Revanor | 2012.11.09. 17:26:17Iróniáról, viccelődésről hallottatok már? :D

„Nem emlékszem sajnos semmire, minden olyan gyorsan történt!”
7sleeper | 2012.11.07. 20:36:13speed helyett befüvezett
http://www.youtube.com/watch?v=h0DukONKOag
-;";-

A napokban létrejött Hollywood eddigi talán legnagyobb üzlete: a Disney megvásárolta a LucasFilm-et $4.05 milliárd értékben, amit a Disney készpénzben és részvényekben fizetett ki. Ebben a csomagban benne van a hat Star Wars film, az Indiana Jones filmek, az Industrial Lights and Magic, a Skywalker Sound, a LucasArts és a teljes Star Wars reklámjog - egyszóval minden, ami Star Wars. Annak ellenére, hogy Geroge Lucas többször is kijelentette, hogy nem folytatja a sorozatot, és részéről a film 6 részből áll, a Disney már most kijelentette, hogy készül a Star Wars Episode 7, mely már 2015-ben a mozikba fog kerülni, addig pedig több SW sorozat is meg fog jelenni.
Ti mit szóltok a felvásárláshoz? Milyen Star Wars folytatást látnátok szívesen?
Hír a Film Izén
Angol cikkTooni | 2013.01.09. 00:32:53Meghallgatások az új Csillagok háborúja szerepeire
http://www.youtube.com/watch?v=rGNdPEbYy3I
:D

Annak, aki szereti az ilyet: Az emberiség selejtezése elkezdődött
Amerikában minden stand-up humorista a vásznon köt ki. Nálunk Kiss Ádám az első. Dumatúra. 7 egyszerű szabály. Vajon sikerül betartania őket? Lafka Dávid vicces rövidfilmje.
Lépcsőt mászik a kerekes szék
A Chiba Műszaki Intézet találmánya csuklós lábait használja ahhoz, hogy a lépcsőkön felmenjen és lejöjjön - mindeközben használóját biztonságosan vízszintben tartja. A A japán fejlesztésű futurisztikus kerekes szék számos érzékelőjével méri fel a terepviszonyokat, így az embernek nincs más dolga, csak az irányt megadnia, a jármű pedig eldönti, hogy gurulnia vagy lépnie kell.7sleeper | 2012.10.21. 22:55:55mikorra támogatja a tb, addigra mindenütt akadálymentesítenek hazánkban..
azon a néhány helyen, ahol megépítették a kulcsos-strázsás manuálisan indított és felügyelt automata szerkezetet a nehezen járóknak, tolószékeseknek, az legfeljebb két-háromévente egyszer lett használva (és az is csak legfeljebb kétszer az elmúlt évtizedben); esnek szét mostanra teljesen.
itt mindent idióták rendelnek el és idiótán viteleznek ki.. rá kéne dobni pár vagont az "okosok" térdkalácsaira, lehet jobban akadálymentesítenének és nem ilyen hülyén, amivel mindenkinek inkább ártanak. (az a "zseniális" ötlet is kinek a fejéből pattant ki vajon, hogy a lépcsőket sokhelyütt elbarmolják és vele párhuzamosan egy majd 40 fokos, mindenképpen keskeny, minimum egy fordulós emelkedőt (lefelé persze lejtőt) baszarintanak oda.. eleve minden újonnan (át)épített hivatalt 5 lépcsős "dobogó" szintre kell emelni, hiszen mégsem járja, hogy a járdaszinttől felfelé legfeljebb 30 cm-rel kezdődjön a nagytekintélyű atyaúristen hatóság, és ne másfél méterre, hogy csak a hülye járások minisztériumának dolgozói tudjanak életük veszélyeztetése nélkül sorszámtépéshez és vállvonogatásos ügyintézéshez bejutni a leglehetetlenebb ügyintézési időkben..)









