
„Kell egy kis áramszünet, időnként mindenkinek...” :)
bungle | 2015.05.19. 15:55:06lilaflexninja, ha esetleg nem kapnád meg az üzenetet: ez már volt itt 2012-ben. :) (láttam, hogy máshol még csak most terjed... hiába, le vannak maradva ;))
Effing Worms - Xmas
A féreg visszatért - és felzabál mindent karácsony alkalmából!AVIREX | 2012.12.15. 15:21:22A repülő Mikuk csipogása haláli :DDD

Mai bünti: Dj Seherezade & MindControl feat. Benigna - Feel You (Radio Edit)
„Ratings have been disabled for this video.” Vajon miért? ;)
A cigányok génjei is Indiába mutatnak
Változatos nyelvezete, életmódja és vallása ellenére genetikailag közel áll egymáshoz az Európában szétszórtan élő roma népesség, állapította meg a cigányság eredetét minden eddiginél részletesebben kutató nemzetközi vizsgálat. Az európai bevándorlás nagyjából 1500 évvel ezelőtt indult meg, amikor egy kisebb csoport útra kelt Északnyugat-Indiából.Turmion Kätilöt | 2012.12.08. 08:31:34Ez baromság, amit a szabadkőművesek terjesztenek! A cigányokat illuminátus alkimisták idézték meg egy rég elfeledett dimenziókapun keresztül (ami nem mellesleg a Pilisben van), hogy ezáltal káoszt hozzanak az ízig-vérig keresztény Európára.
Napjainkban a cigányokat azért szaporítják a kormányok Európa szerte, mert az IMF az országok cigánytartalma alapján fogja kiosztani a 2013-as titkos válságsegélyt az országoknak. Ezt a törekvést támogatja a Tel Avivi székhelyű "Shimon Ármándó Borkowitz" náczieltávolító szervezet is, akik a cigányságot ma a náczik elleni biológiai védekezésben használják.

Állatetető ;)
Nope | 2012.12.02. 00:13:24Sajnos ez az akció nálunk úgy nézne ki, hogy öcsém kutyája megenné a macskámat, utána meg a kajáját ...

Nem mindenkit hoz lázba az ünnepi hangulat... ;)
rstTamás | 2012.11.28. 15:24:15De remélem azért azt a gitárt kifiizettették vele.

Nyuggerek, le a buszról!
„Van már legalább 10 éve, hogy a hajnalban Hévízre induló buszon a sofőr röhögve mondta az arcomba: te vagy az egyetlen utas, aki teljes árú jeggyel utazik. Tökig tele volt az Ikarus, szinte kizárólag kemény munkában megőszült idős honfitársainkkal. Rákérdeztem, mennyi a bevétel. Pár ezer forint, a többit az állam fizeti - volt a válasz. A buszon ülő 50 nyugdíjas mind ingyen utazott, többségüket látásból ismerte a sofőr. Hetente többször lementek Hévízre áztatni szottyadt testüket, az adófizetők pénzén. Dekurvajó.”AVIREX | 2012.11.27. 09:33:01De de, menjünk bele a fogyasztásba: Elveid szerint ha a nyugger nem megy, a busz otthon marad, tehát konzekvencia --> nincs környezetszennyezés :-) HURRÁ! :D ( valahol ez is 1 szempont :DDD )

Tropical Islands - fehérhomokos strand, kék lagúnák, trópusi esőerdő, karibi hangulat, mindez Berlintől nem messze.
bungle | 2012.11.23. 13:54:24Elvileg már szerepelt 2008-ban, de az a link már úgyse működik: www.ize.hu/comments.php?post_id=6783

Elérkezett az új kitántorgás kora
Minden hetedik magyar fiatal arra készül, hogy elhagyja az országot, London már ma a világ ötödik legnagyobb magyar városa, tavaly csak Németországot hódmezővásárhelynyien választották, az országból regisztráltan elvándorlók aránya néhány év alatt megkétszereződött. Nem ez lesz a történelemben az első magyar exodus: nagyjából száz éve ugyanez volt a helyzet, akkor harminc év alatt a lakosok mintegy tíz százaléka hagyta el az országot. A célországok most mások, de a körülmények és az okok alig változtak.bungle | 2013.02.27. 17:51:24Mi igaz a kivándorlási parából?
http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2013/02/27/mi_igaz_a_kivandorlasi_parabol/

Feltétel nélküli alapjövedelem
Idealisztikus zsákutca vagy törvényszerű állomása a XXI. század gazdasági folyamatainak?
A film készítői német gazdasági szakembereket szólaltattak meg a témában. Annyi biztos, hogy mind az akadémiai, mind pedig a köz-, illetve magánszférában dolgozó közgazdászok körében az egyik legvitatotabb kérdéssé vált az utóbbi néhány évben.
Bónusz: Értékalapú gazdaság, avagy miért ne érvényesülhetnének a belső vállalati menedzsment és marketing több évtizedes paragigmáját jelentő alapelvek a nemzet- és világgazdaságban?Tooni | 2014.01.11. 20:52:51"Tervüknek pedig szerinte éppen az is az egyik erénye, hogy nem okozna túl nagy felfordulást, nem járna az adórendszer teljes átalakításával. A LÉT nem szociális intézmény szerinte, hanem egy olyan koncepció, ami egyszerre bír piacösztönző és társadalmi félzárkóztatást elősegítő elemekkel."
http://444.hu/2014/01/11/szeretne-on-csak-ugy-minden-honapban-kapni-50-ezer-forintot/









