
Ezt a reklámot minden magyar kereskedelmi csatorna betiltotta. Egyetlen egyszer sem merték leadni. Szerintetek miért?

A Skynet már mindenkit figyel ;)
Mec | 2013.09.16. 23:09:58Elég gyenge reklám a DJI Phantom-nak.

Floating in my mind - egy bájos kis animáció az életről, emlékekről... :)
AVIREX | 2013.09.14. 08:52:18Honnan tudod? :-) Mentel mar 1 heliumos lufi utan a fellegekbe? ;P

Úgy látszik nem mindenhol örülnek a gyerekáldásnak ;)
Ravennë | 2013.11.21. 01:07:48Évente 170 millió Európából vonuló madarat fognak be Egyiptomban és adnak el megcsonkítva éttermeknek...
http://www.change.org/en-GB/petitions/stop-the-massive-bird-slaughter-in-egypt?share_id=IYZupaRptP&utm_campaign=signature_receipt&utm_medium=email&utm _source=share_petition

Eutanázia pro és kontra
„Minden ember élni akar. Auschwitzban, a Gulagon, Recsken sem lettek öngyilkosok az emberek. Ez a normális reakció, amíg van remény. Amikor viszont végleg elveszett, és valaki azt mondja, hogy meg akarok halni, az egy olyan súlyos állapot, amit tisztelni kell. Fontos, hogy legyen választójogom, akkor is, ha nem megyek el szavazni.”
„...olyan napokat kaphat a beteg a halála előtt, amelyekre azt mondja, ez volt életem legszebb időszaka. Ilyenkor már nincs vesztenivaló, az ember olyan gesztusokat is meg tud tenni, amit előtte nem. Helyrehozza a kapcsolatot a családjával, számot vet az életével, egészen máshogy tekint vissza a múltjára, és kivétel nélkül mindenki azt mondja, kevesebb lett volna, ha ezt nem éli át.”norbertvincze | 2014.11.14. 13:05:10"Polish woman rises from dead … asking for tea" :))
http://rt.com/news/205403-poland-woman-rises-dead/

Leleplezett világsztárok. Mindenki bagoooly! :D
Szancso | 2013.08.24. 12:46:54:DD

Ne higgy el mindent, amit a pornófilmekben látsz!
dude | 2013.08.15. 13:25:47Mi bajod a seggből-szájba akcióval? Nem vagy túl romantikus!

Nekik már mindegy... ;)
norbertvincze | 2013.08.23. 05:20:57:D
https://sphotos-a-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/557406_591767180874272_2035990761_n.jpg
A permafrostban lekötött szén mennyisége, kb. a légkörben lévő CO2 kétszerese. Ez metán formájában van jelen, ami 32-szer potensebb üvegházgáz, mint a széndioxid. Ennek várható felszabadulását az alábbi grafikon mutatja be. Szép hetet és boldog évszázadot mindenkinek!bungle | 2013.08.06. 21:27:42Ez is érdekes téma:
http://index.hu/tudomany/2013/06/19/hosegben_konnyebben_eldurran_az_agyunk/
http://www.piacesprofit.hu/klimablog/haborukat-okoz-a-klimavaltozas-vagy-megsem/

Összeverekedtek a kutaknál az ózdiak, miután az önkormányzat csökkentette a víznyomást, van, ahol el is zárták a csapokat.
Ózd polgármestere: „Az nem megy, hogy amíg az ózdiak többsége tisztességesen fizeti a rezsit, addig mások potyáznak, ugyanakkor a vízellátás mindenki számára biztosított. Továbbra sem tudjuk az autómosást, a köbméteres tartályba slagon történő vételezést biztosítani az egyébként nem fizetőknek, ez nem romatelepi kérdés.”
LMP: embertelen a vízkorlátozás a kánikulában
Nektek mi a véleményetek, ez fellépés a lopás, pazarlás ellen, vagy rasszista indíték?KeleMan | 2013.08.13. 15:51:31http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4HpinkAZeqg&t=534










www.victoriamilan.hu
www.velvet.hu/sztori/2013/11/13/kiakadt_a_fotos_az_orban_fele_tarskeresos_plakaton/