
Kígyó vs Krokodil
Ma „páncélos” kaja van. ;)Ravennë | 2014.03.08. 10:51:00Hupsz, az az előbb, még nem volt ott!!! :D
Vannak sajnos ilyen véletlenek (én már nem is merek írni semmit...)
Korábban: Így vesz céget a kormányhawkeye | 2014.03.06. 12:43:21
Nos, ennek minden bötűjével egyetértek.
Velem az a baj, hogy nem tartozom sem a turáni táborba, sem a hitközség ajvékolói közé. :)
Mert a vélemények mostanában nem a fejben születnek, hanem készen kapják azokat az általad is említett birkák, innen is, onnan is.
És ha a belgákhoz akarok állni, az már nagyon - nagyon gyanús. ;)
Itt jön az, hogy nem elégszik meg valaki azzal, hogy megírja nekem, hogy tévedsz, és a 444 igenis hiteles oldal, és soha nem is volt köze az Indexhez. Nem, többször, több komment részeként kifejti, hogy azért írok ilyeneket, mert 1 szellemileg visszamaradott csöki vagyok.
Pont úgy tesz, mint a Parlamentben a sok ingyenélő....

Ha van flexed, ne vegyé' láncfűrészt! ;)
Tooni | 2014.03.06. 19:13:28Egyszerű a magyarázat: Magyarországon a legnagyobb a világon az egy főre jutó flexek száma :D

Milyen elegáns áruház, még saját zongoristájuk is van. ;)
norbertvincze | 2014.02.27. 16:01:30video YouTube cimeben irja

Gyilkolja a madarakat a gigantikus naperőmű
Február közepén kezdte meg hivatalosan működését a világ legnagyobb naperőműve, de az alternatív energiának vannak hátulütői is. A hatalmas tükrök megperzselik a föléjük szálló madarakat, az elmúlt hónapokban az erőmű több tucatnyi állatot megölt.Kiscsuri | 2014.02.24. 23:38:48Suliban sokat dumáltunk az ilyenekről. Én is azt a véleményt osztom, mely szerint nem feltétlen jó a megújuló energiaforrások ennyire magasztalása mivel vannak azért annak is hátulütői. Nem pont erre gondolok mert ez egy baromság. Repülők, kocsik, Paks etc... Ezek mind több verebet vagy akármilyen más állatot nyírnak ki naponta. Ott a senki földjén nem hiszem, h annyira veszélyben lenne egy faj...

Te odaadnád a kabátod egy reszketve fázó gyermeknek?
Norvégiában rejtett kamerával készítettek egy filmet arról, mit csinálnak az emberek, ha meglátnak egy fiút, amint a buszmegállóban ül, vacog és egyedül van.
„Az iskola legfőbb célja, hogy egyetlen megdönthetetlen tanulságot verjen a diákba, mégpedig, hogy bármennyit is készüljön, mindig az iskola jóindulatára van utalva. A tananyag spektruma olyan széles, hogy csakis a tanár szándékán múlik, mit és mennyit követel meg belőle...
A magyar oktatás arra nevel bennünket, hogy az ilyen helyzetekben úgy járunk a legjobban, ha lehajtjuk a fejünket, és behódolunk. Mert a tanárnak, a hivatalnak és a rendőrnek mindig igaza van. Ha pedig nincs, akkor majd olyan helyzetet teremt, hogy az legyen”cila | 2014.02.26. 13:34:33Bizony. Hovatovább csak a NagyGugli fogja tudni (ha nem hekkelik meg Őt is), mikor melyik Attilát temették 453-ban vagy 1937-ben. De kit érdekel (hány embert, %-ban)? Olvasom az álláshírdetéseket. "Felveszünk ... 5 év gyakorlattal".
Honnan az 5 év gyakorlat? Már nehogy az alkalmazó fizesse meg a tandíjat is! vagy mifenét.

Jó lesz nekünk, ha Kína épít magyar vasutat?
Dollármilliárdokkal dobálózik Kína, ha a régiónkat illető infrastrukturális beruházásokról van szó. Orbán Viktor pedig szívesen venné, ha Kína részt venne a közép-európai térség fejlesztésében, mivel szerinte az Európai Unió kiszállt a térség infrastrukturális beruházásainak finanszírozásából. A kínai pénz ugyanakkor nem helyettesítheti egy az egyben az uniós pénzeket, ráadásul kérdéses az is, hogy érdemes-e a kísérleti nyúl pozíciójába kerülnünk.Tooni | 2014.02.16. 16:39:59http://a.te.ervelesi.hibad.hu/hamis-okozat
"Magyarország létezik jogi személyként, tehát az parancsol neki, aki bejegyezte vagy akinél bejegyezték."

Ezért vannak a bukások ;)

Van-e tippetek, hogy mit hallgatnak hátul a Scaniaban? :D
thisisreal | 2014.02.14. 14:43:04Szerintem főhősünk bájos kacaját hallgatják a rádióban. ;)









