
Rezsicsökkentés utolsó vérig
A választás előtt jöhet a harmadik rezsicsökkentés, a kormány ugyanis úgy látja, hogy még mindig sok tartalékuk van a panaszkodó szolgáltatóknak. Kinek van igaza?bungle | 2014.01.20. 12:22:26http://index.hu/gazdasag/2014/01/20/igy_art_a_gazdasagnak_a_rezsicsokkentes/
Minden sörnyitó, de ez „energiatakarékos” ;)
cila | 2013.10.15. 16:14:02A jótubon, "A négy páncélos és a kutya 01... stb." a 42 perctől jobb
p.s.
Nem értem miért "nem megengedett link"?
Tippeld meg, hogy mi egy IKEA bútor és mi egy metál banda neve. :D (Mindkét rajongótábornak okozhat meglepetéseket ez a kis hétvégi játékocska. Jó szórakozást! :))KeleMan | 2013.10.13. 22:50:34Ötletes...
Mivel itt mindenki kivétel nélkül imádja a cicákat és macskás postból sosem elég, így mai cukizének ismerjétek meg a vergődő macskahernyót. :DNas | 2013.10.14. 20:27:21Igazából kutyás postokat szeretne, de ezzel nem mert így direktben előhozakodni... :)

Vétkeztél?
Nem mondhatod el senkinek?
Mondd el mindenkinek!Szancso | 2013.10.10. 18:00:08Valamelyik régi kabaréban volt asszem:
Nékem olyan ember kell,
Ötödször is álljon fel.
Szeressen engem, éjjel és nappal,
Hogy ne kelljen csalnom, a gyóntató pappal. ;)

Még anyu sebtapasza sem képes mindent meggyógyítani.
imki | 2013.10.07. 14:53:47Ez nagyon beteg. :)

Elb*szott generáció
” ...Valahogy ezt az országot soha nem akarta a politika szolgálni, mindig uralkodni akart. Mi pedig engedtük, engedjük. Mert mit is tehetnénk ellene? Hiszen alig vagyunk tízmillióan…a mennyihez is? ...Közben csomagolunk. Na, nem magunknak. A gyerekeinknek. Mert ők elmennek, már akiben van elég kurázsi. Akiben lenne elég bátorság, dac, elszántság, tudás és ész ahhoz, hogy talpra rángassa ezt a leborult országot...Tudják, ott sincs kolbászból, meg hazát cserélni nem lehet, meg a túró rudi. Arra majd vissza fognak jönni, mint legyek a lószarra. A büszkeségünk…”
Ti egyetértetek az íróval? Tényleg ilyen rossz a helyzet?speedbump | 2013.10.08. 03:05:50Nem érthetőbb mivel nincs minimálbér és pláne nem 3000 euró. Lehet, hogy a 100-130 euró több mint amit itthon rá tudsz fordítani, de odakint valamivel azért az árak is magasabbak. 2000 Euró felett egyáltalán nem lehetetlen keresni. Mérnökként a 3500-4000 eurós fizetés nem elérhetetlen. És protekció sem kell hozzá, csak ügyesnek kell lenni.
Ha itthon nincs munkád, akkor a 800 euró pont 800 euróval több mint amit itthon kereshetsz. De sajnos ha egyedül vagy és nem tudsz összebandázni másokkal szállás + kaja + utazás stb ügyében, akkor sajnos nagyjából az éhenhalásra elég :(
Amiket írtam nem kifogások, csak gondoltam szólok, hogy sokminden másképp van mint, ahogy te tudod.
Az utolsó résszel egyetértek. Savanyú a szőlő. Én is éveket éltem különböző országokban.

Az oroszok elsősorban a mindenütt elterjedt korrupció és a kamikaze-gyalogosok miatt szerelnek kamerát autójukba, hogy baleset esetén a képanyagot bizonyítékként használhassák fel.
Az alábbi válogatásban olyan álbaleseteket láthatunk, amelyeket kamikaze-gyalogozok idéznek elő, hogy a „vétkes” sofőröktől pénzt zsebeljenek be. Személyes véleményem: gyönyörű b+!
Hasonló válogatás tavalyról
Írd meg, szerinted mit láthatott a lány a mobilján, amitől így eltorzult az arca és a legviccesebb szöveg írója kap 10.000 Ft-ot! Írhatod a Facebook kommentekbe, az Izés vagy akár a FunPic kép alatti hozzászólásokba is, mindegy. Határidő: 2013. szeptember 22., vasárnap 12 óra, rögtön utána eredményhirdetés. Ilyenekre a jövőben is számíthattok, szóval érdemes gyakrabban visszanézni.Findzs | 2013.10.09. 14:54:05ezen jót nevettem köszi :)

Homoki „tunyacsáp” ;)
Ezek a Krakenes fiúk mindig kitalálnak valamit.









