
Ami a Dallasból kimaradt, bár jobban jártunk volna, ha benne hagyják...
norbeXX | 2009.10.12. 15:41:03hat ez nagyon kemeny ::D visitas vegig . hat ezt meg asszem megkell nézzem egy párszor:D:D
Kacsa divatbemutató Ausztráliában
glosshide | 2009.09.01. 05:53:14Hányszor megmondtam kisfiam, hogy ne játssz az étellel! :)

A robogós, aki szószerint áthágta a rávonatkozó korlátozást.
Jokker | 2009.08.30. 17:42:44Hát igen, a vezetés károsan hat az alkoholfogyasztásra

"Na ezt csináljátok utánam kétlábú barátaim!" :)
Nusihusi | 2009.08.28. 00:35:01Ügyes a kutya:) Na, ezt csinálja utána valaki:D

3 tenorka. :)
Fireblade1000 | 2009.08.26. 23:02:48Ezt nevezem!!!grat

"Jajj, nyuszómuszókám, már megint piszkos lett a kis bucid..." :)
joovan | 2009.08.22. 08:21:53belövi a nyuszi séróját :D

Így kell grill partit tartani társasházban... ;) Nehogymá' a lakásban terjengjen az olajszag! :D
Fireblade1000 | 2009.08.19. 22:51:42sztem is jó ötlet.

Chito és Pocho, a 2 jóbarát. :)
joovan | 2009.08.19. 08:59:10kíváncsi vagyok, hogy milyen kaábító szert etettek meg a krokodillal, mert egyébként semmilyen élőlényt nem tűrne meg a territóriumán belül...

The Squirrelizer
Talán már találkoztatok a kb. 1 hete terjedő képpel (post képen felül), amin Melissa Brandts és férje Kanadában egy tó mellett állványról fotózták magukat, mikor feltűnt egy mókus. :)
Most a fenti oldal segítségével bármilyen képre "odavarázsolhatjátok" a mókust. Írjátok a kommentekbe a képek címét! :)
Ilyenkor, mikor 1 milliárd fölé kúszik a lottó főnyereménye, lázba jön a magyar nép - nem mintha a töredékének ne örülne szerintem bárki. ;) Érdekes tény, hogy a lottó nyertesek 90%-a 2 éven belül eltapsikolta a teljes nyereményt (milliárdokat) és a végén szegényebbek lettek, mint a nyeremény előtt.
Te lottózol? Ha nyernél, mire költenéd a jelenleg ~1.2 milliárd Ft nyereményt?Lee88 | 2010.04.04. 19:54:36Jópárszor hallottam már h a legtöbbjük el...ssza a pénzt mint a pinty, ezek mind gyökerek.
Egyszer gyors számolgatás után vhogy úgy jött ki hogy a kétmilliárd körüli nyereményből a kamat annyi lenne, hogy havi 1-1,5millió forintot fialna vagy tán többet is de ennyit fix.
Na most havi egymillió forint? Vmit dolgozgatnék saját kiscégbe ha elmegy a kedvem a melótól elugrok Párizsba, New Yorkba, Rómába Fidzsire. És ennyi pénzből minden hónapba meglepném vmivel a családot barátokat. Tudnám okosan használni, hálistennek ésszel születtem nem úgy mint az a 90%... Tényleg most akkor ezek mind idióták voltak? :D:D









