A New York Times mintegy 3000 - 2003, és 2009 között történt - gyilkosságot helyezett el a városuk térképén. Jól jöhet, ha utazol. Bár ahogy nézegettem, nem kell nagyon félnünk, hacsak nem spanyol ajkúak, vagy feketék vagyunk. Brooklyn-t mindenesetre kerüljétek!Dubi | 2010.05.20. 18:31:05Na igen,áthuztam gyorsan az egeret a pöttyök felett és nem láttam mást csak azt hogy black male/hispanic male/ asian male. :D Egy két white -ot találtam az is biztos csak egy féltékenység végkifejlete lehetett:D Szóval nekünk fehéreknek nincs mitől tartanunk,NY-ban.
Hogy egyes nőkkel mit tud tenni a pénz...
Wicked | 2010.06.01. 18:59:59Csak úgy dúl a szerelem. :D
http://www.uproxx.com/feature/wp-content/uploads/2010/05/sigh.jpg
http://www.uproxx.com/feature/wp-content/uploads/2010/05/salman-rushdie-wtf.jpg

USA - Mexikó barátságos röplabda meccs. :)
Alex Webb képe az "Élet Arizonában" fotógalériából.Soul_Deprived | 2010.05.17. 22:50:26vegulis a halo (kerites) mar adott :D
Megszűnik a Joshi Bharat - a TV2 szerint nem lehet olyan kibeszélőshow-t készíteni, ami megfelelő nézettséget hoz, de nem sérti a médiatörvényt.közlegény | 2010.05.18. 10:18:18Eddigi létezésük is az ebben a műsorsávban tv-t nézők igényességét jellemzi. Már rég levették volna mind, ha nem volna rá kíváncsi senki sem, de nívósabb produkcióval várhatóan nem fogják betölteni a helyét, ez a szint. Át lehet kapcsolni és ki is (be sem kell) lehet kapcsoli, ha ez megy.

~1,8 millió denevér barlangja
Zsolt86 | 2010.05.07. 12:50:57Chemotoxot nekik!! Nem ám ,csak viccelek, inkább napalmot :)

Vicces barátok: "meghalt az a kínai férfi, akinek barátai - tréfából - élő, mocsári angolnát dugtak fel a hátsójába".
Egész jól hangzik, kár hogy kamu az egész, de azért elég sok újság meg blog beszopta. Írjatok szerencsétlen bulvárlapoknak jobb sztorit, hogy legyen miről firkálniuk az uborkaszezonban. :)Ancen | 2010.05.05. 19:14:25Ilyeneket én is ki tudok találni...miért is nem mentem újságírónak??

Két nagyváros kalandjai Fújcival, a bohóccal
"- Ikrek vagytok, mi? - Azok. - Miért teremtett Isten belőletek kettőt?
- Mi történt, elvesztetted a cs*cseid a BlackJack asztalnál?
- Mi a neved? - Nicole. - Hány gyermeked van? Csak becsüld meg.
- Úgy tűnik vesztettél ma. Elvesztetted a fogaid.
- Jennifer? Inkább legyél Anna. Anna Rexia.
- Kár, hogy Ray Charles meghalt. Ő megb*szott volna.
- Idióták, ti mind pokolra akartok kerülni? Imádjátok Jézust, fogyatékosok!
- Zsidó vagy? - Az vagyok. - Hé, az orrod van akkora mint az enyém, mi?
- Mi a neved? Shanah, de bárhogy szólíthatsz. Oké, a R*banchoz mit szólsz?"Shifty | 2010.05.05. 14:32:02ez tényleg egy vicces bohóc :D

Kedves Barátunk!
Újra akcióban az O'Neill a brands.hu-n! Az 1950-es évektől hódító amerikai sportmárka ruházati (és kiegészítő) termékeit most 50%-os kedvezménnyel vásárolhatod meg! Az akcióban többek között férfi és női pólókat, trikókat, shortokat, fürdőruhákat, papucsokat, strandtáskákat és öveket kínálunk.
Készülj velünk a nyárra!
Jó vásárlást kívánunk!
Ilyen hülye nem lehet valaki...
Tóth József | 2010.05.03. 23:19:48Én sem akarok észt osztani. De tanácsot megfogadni, ha jónak tűnik nem bűn. A más kárán tanulni sem. És ha sok negatív példát hallasz, vagy látsz, butaság engedni a kíváncsiságnak.

A Pókbook összeköt barátaiddal, fajtársaiddal és a körülötted élőkkel.









