
Magyar idő szerint 9:44-kor sikeresen startolt, egy Falcon-9 hordozórakéta orrkúpján elhelyezve, a Space Exploration Technologies (SpaceX) vállalat magánpénzből kifejlesztett űrhajója, a Dragon.
Célja, hogy bemutassa: El tud jutni a Nemzetközi Űrállomáshoz (ISS), sikerül a robotkaros befogás és dokkolás, majd épségben vissza is tud térni a Földre.
Magyar cikkek: itt, itt, és itt.
Hivatalos oldal

Az Állami Michael Jackson-képző Intézetben a növendékeknek alsó korhatár; a „szüleiknek” meg alsó IQ-határ nincs megszabva...
(A gyerek kisebb sérülésekkel megúszta. Remélhetőleg az IQ-ja az apjáé lesz az anyjadik hatványán..)tftmnxzf | 2012.05.22. 20:45:55Pesze, hogy lehet itelni. Ha az ember nem akarja, hogy baj tortenjen, akkor nem vallal felesleges kockazatot. Marpedig ez egy nagyon felesleges kockazat, mert a cselekmenynek semmilyen pozitiv vonzata sincsen, meg akkor sem, ha nem kovetkezik be a bal(fasz)eset.

Én vagyok a török, mindent össze...rakétavetőzök ;)
Tooni | 2012.10.17. 17:36:58http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/36888-turkish-rambo
A török-Rambo nosztalgiakritikusi szemmel :)

Magyarországon társadalombiztosítás és nyugdíj nincs többé!

Modern fegyverek a kréta korból. ;)
Ravennë | 2014.04.21. 22:28:07Modern fegyverek a kréta korból 3.0
www.youtube.com/watch?v=-bm6izzQ8_I

Szabad ott parkolni? ;)
Nusihusi | 2012.05.19. 22:28:34Ehhez is ész kellett:D

Asszem nagyobb pórázra lesz szükség...
brier | 2012.05.27. 10:22:58jaj de jaaaj *.* megzaba :DDDD

Nem lehetne egy generátort valahogy rájuk kötni? :D
Nusihusi | 2012.05.18. 22:29:43Nem, mert akkor szétrobbanna a generátor:D

I would like to give her a Coke. ;)
(ezt inkább csak angolosok fogják érteni ;))rubigo | 2012.05.19. 10:40:45Szikora Róbert (Sz.R.)
Évtizedeken át aprólékosan kidolgozott forgatókönyv szerint raboltak el újszülötteket apácák, papok és orvosok a spanyol kórházakban. A botrány tavalyi kipattanása óta szülők és gyerekek ezrei próbálják megtalálni egymást DNS-bankok segítségével. Becsléseik szerint 300 ezer gyereket vettek el a szüleitől.lilaflexninja | 2014.06.11. 12:33:52Hát ja a keresztény európai értékek!
Durva, hogy régen, mennyire szarba se vették az árva gyerekekt, illetve egy kupac trágyának több értéke volt sokszor. Pusztán mert árva, vagy neadjisten zabi gyerek, vagy kurva volt az anyja. Pedig szerencsétlen gyerek mit tehetett róla.










http://www.cracked.com/blog/4-famous-pop-culture-moments-everyone-remembers-incorrectly_p2/