
Gyönyörű, fantasztikus, szürreális reklámok. Bárcsak az összes ilyen lenne...
Nézése HD-ben és teljes képernyőn ajánlott! :)Purple | 2010.09.22. 16:56:46imádom :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kis szőrpamacs: a nagy pele. Egész Európában elterjedt, nálunk is gyakori emlős, így kirándulás közben mi is bármikor összefuthatunk ezzel a szürke bundás gombszemű rágcsálóval. :) A gyümölcsöskertek nagy barátja, nagy kedvence az alma, azért akár a házakba is bemerészkedik. A pelék ősszel feltankolnak a téli álom idejére. Vastag zsírréteget kell növeszteniük, hogy bírják a féléves koplalást, októbertől áprilisig ugyanis egyhuzamban alszanak. Kis álomszukékok. :DPurple | 2011.10.22. 12:44:13neee :DDD decukoor

Duke Nukem Foreverer - úgy tűnik, hogy ez a szerencsétlen játék célegyenesben van (bár ilyen mézesmadzag volt már 3 éve is itt).
bungle | 2011.06.08. 18:56:59Hát ezt is megértük: "It's done." :)
Már fent van a nagyobb elosztókon...
+ egy bonus fan made videó (nekem ez kimaradt fél éve):
www.youtube.com/watch?v=UkB43FHalAo

Ez az indiai úriember hazavitte a barátnőjét a családjához, beleértve a feleségét is. A bemutatás nem sikerült túl barátságosra...
izébigyó | 2010.09.02. 23:09:01A roma harcművészet egy kicsit különbözik: http://www.youtube.com/watch?v=BKTHkVCRX_c
És még azt mondják hogy a patkányok piszkosak és betegséget hordoznak... Hát tessék, itt az ellenpélda! :D (bár én még akkor se csípem őket).Nas | 2010.09.30. 19:57:57xD "Uuuuu, what does this botton doooo?"
Én már a spam-áradatot vártam...de nem érdek, hanem szorgalom hajtja...és úgy látszik, Duracelles...

Nyári kalandként élik meg a hazatoloncolást a romániai romák, akik "önként' - fejenként 300 eurós, gyerek után 100-100 eurós francia segéllyel - különgéppel, a francia állam költségén érkeztek csütörtökön és pénteken haza Romániába.
Deportálják a romákat: "bár legálisan érkeztek az országba, de illegális telepeket létesítettek, törvényellenes tevékenységet folytatnak, a gyerekeket koldulásra kényszerítik és megfélemlítik a helyi lakosságot."
"A fele dolgozott, a másik fele kukázott” - a romák visszakészülnek.izébigyó | 2010.12.06. 18:42:26Obamához mennek a romák
A jogvédő szervezeteknek nem tetszik, hogy félreértések és az imázsveszteség elkerülése végett Bukarest a roma helyett a cigányra akarja cserélni az etnikum hivatalos megnevezését.
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=96650

Multifunkciós bútorok olasz dizájnnal.
Findzs | 2010.08.23. 15:08:41nagyon ötletes kreatív cuccok
nekem főleg az emeletes ágyak tetszenek

Készül a spanyol galambpörkölt? ;)
Turmion Kätilöt | 2010.08.22. 15:18:38Én semmiképp nem csinálnék belőlük állateledelt, ki tudja milyen fertőzést hordoznak magukban a városi galambok.

Ha eddig még nem hívtad volna meg az összes barátodat és ismerősödet a brands.hu-ra, most itt a legmegfelelőbb alkalom! Ha a következő egy hónapban belépsz az oldalra, és ott küldesz meghívót számukra, akkor nemcsak az első vásárlásuk után járó 1.000 forintos kuponnal jutalmazunk meg, hanem a Tiéd lehet további értékes ajándékaink egyike is. Lépj be a brands.hu-ra, és tudj meg többet a játék részleteiről!
Ne feledd, a játék alatt is a legjobb akciókkal várunk!
Jó vásárlást kíván a brands.hu!bandee1219 | 2010.08.26. 19:33:35A mostani akció nagyon kecsegtető! XD

Testvérvárosok
betyár | 2010.08.11. 15:33:43* Hof Ashkelon (Szentes)
* Jeruzsálem (Szeged)
* Kiryat Motzkin (Nyíregyháza)
* Kiryat Yam (Makó)
* Nahariya (Kecskemét)
* Názáreth Illit (Győr)
* Tamar (Hódmezővásárhely)
* Tel-Aviv (Budapest)
:D









