
Praktikus karácsonyi ötlet: így fér be egészben a bejgli
Egy jelenleg futó nemzetközi versenyen épp a csoport második helyén áll, így kérünk mindenkit, hogy szavazatával segítse őt, egy jobb hely elérésének reményébe. Nem kell mást tenni mint a Facebook-on "lájkolni".Kisatti29 | 2011.12.08. 00:14:21Nekem pl a tutti frutti izesítésü energia italok nem jönnek be. Van akinek ízlik a monster, van akinek nem. Mikor délutános vagyok, melóba lenyomok egyet 6-kor, és nehezen alszom el... igaz annyit nem ér amennyiért árulják. Ha nem 275 Ft-os áron lenne nálunk, akkor nem innék. Nekem bejön a logója is. Hogy kinek tetszi, és kinek nem, ezt is mint minden mást embere válogatja.

Hova fogják zárni a hajléktalanokat?
Már most is túlzsúfoltak a hazai börtönök, így nem világos, hogy hova kerülnek azok a hajléktalanok, akiket decembertől azért zárnak be, mert a közterületen élnek, vagy mert az ingóságaikat közterületen tartják. Csak Budapesten nagyjából nyolcezer hajléktalan van, így akár ennyi potenciális új rabbal is lehet számolni.
Nektek mi a javaslatotok?
"És így szóla az Úr - Bizony mondom néktek, ha Atyám házában ugrándoztok, mint alágyújtott bakkecskék, kedves az Őnéki." Pál második levele a Núbiaiakhoz
bungle | 2011.11.28. 14:44:44Bibleman vs. The Toxic Tonic of Disrespect
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/41737_kep?mode=latest&position=0&large=1

Így nehéz előrelépni: mindössze 3,5 millióan fizetnek adót Magyarországon
serci | 2011.11.19. 17:43:34Én rendesen fizetek adót,már vagy 16 éve,és mindig örülök,amikor látom,hogy a befizetett pénzből az ország jó irányba tart! nem ám:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Jányok, tényleg így kell inni? ;)
Ravennë | 2011.11.09. 15:19:03Tényleg.

Így sikít fájdalmában egy gumimaci, ha kálium-klorátba dobjuk.
Nusihusi | 2011.11.08. 20:18:51Szemét gumimaci-gyilkosok:D

Így készítsünk töklámpást jövőre!
Nektek volt ilyen jó fej a kémia tanárotok? ;)Laretta | 2011.11.06. 20:45:28Valami savval kísérletezgetett....

Fuckyeah letartóztatás! Valahogy így kell ezt csinálni! ;)
Azazel | 2011.11.03. 10:17:03Na de mi van, ha be van kötve?:)

Így kell megnövelni a cigaretta méretét... ;)
Tooni | 2013.04.24. 21:29:08http://www.moillusions.com/wp-content/uploads/2013/03/oie_222048543d74NL4p.gif










-Nem jepüla baba..
-Kyle, hagyd békén a kisöcsédet! Sheila, ne röhögj!
-Blame Canada!