
A melóért minden lány kapott egy „zöldhasút” ;)

Szabadulás fogság nélkül - átverés a „Bora Borán fogva tartott” magyar nő sztorija
Nyíri-Kovács Patrícia „kálváriája” mára alighanem mindenki számára ismert, a „fogva tartott nő” sztorija az elmúlt évek egyik legnagyobb médiahackje. Sosem volt túsz (tavaly megjárta az Egyesült Államokat, Ausztráliát és Új-Zélandot), ahogy a gyerek sem. Hihetetlen történet következik, amelyben semmi és senki sem az, aminek látszik.bungle | 2015.06.26. 12:25:24Úgy jön, hogy abban a postban írták be azt a linket, amit izé012 szeretett volna linkelni.

Orosz újgazdag csemete mindenféle hülyeségekre vesz rá csóró idióta oroszokat...
Gerysama | 2015.06.27. 08:06:16Végülis nem hiszem hogy az a filléres bor amit iszik jobb lenne a pisinél :D Mellesleg a csaj számíthatott volna olyasmire hogy ez felkerül a netre. Szal ha nme a bnőjénál akkor majd a világhálon ég be...esetleg egy arra járól ismerősnél :D :D

Mai cukizé: így rohant 9 hónapon át minden este a vacsorához Colby és Bleu, a két golden retriever kölyök :)
Nusihusi | 2015.06.24. 22:13:05Szinte repülnek:)

Horgász kontra futó
Sok helyen megjelent az eset de ha mégsem ismert akkor az eredetéről itt olvashattok.
A horgászegyesület reagálásáról meg itt.
A péniszét mutogató horgász tettére valóban nincs mentség!
De a tanárnő tapló viselkedését miért nem nézi senki?
A fószert egyből elítélték pusztán a tanárnő Facebook bejegyzése alapján. Anélkül ítélték el a csávót, hogy egyáltalán megkérdezték volna arról, hogy miért tette amit tett. Senkit nem érdekelt a kiváltó ok. (És a tanárnéni is bőszen elhallgatta, hogy szó nélkül továbbállt az eset után!) Pedig ha engem kamerázgat valaki, miután kárt okozott nekem és még elnézést sem kért érte, nyilván én sem lennék kedves vele.
A tanárnő taplóságát miért nem ítélik meg hasonló módon, mint a horgászét? Vajon normális egy tanárnál az, hogy szó nélkül továbbáll egy ilyen eset után? És normális az egy tanárnál, hogy mindezt az Origonak meg egyebeknek küldözgeti tényeket kihagyva?izé012 | 2015.08.06. 15:06:29Érdekes h ezt nem kapta fel a média pedig már egy hónapja történt.
De egy hisztis picsa facebook-on való rinyálására egyből ugranak...

Szakály Dávid, azaz Davidope - egy kedves barátom, volt kollégám - alkotásai (nem tudom miért csak most rakom ki, úgy emlékeztem, hogy már rég volt itt... na mindegy, jobb későn...)
bungle | 2016.04.27. 15:51:28www.booooooom.com/2016/04/25/animated-gifs-by-artist-david-szakaly-aka-davidope/

„Köszi az elmúlt 12 évet, Laura és minden jót az új barátodhoz!”
Reméljük gyerekük nem volt. ;)
A rezsicsökkentés működik! Mindössze 610 millióval kell kipótolni, de működik...
bungle | 2015.08.23. 10:54:57http://vs.hu/gazdasag/osszes/tizmilliardos-allami-vesztesegeket-hozhat-az-elbukott-rezsiharc-0819

Ilyen kutyát szeretne mindenki: megvédi a kocsidat, foglalja a parkoló helyed, összehoz álmaid nőjével!
vadonka | 2015.06.13. 13:01:36A videó nagyon jópofa. Kár, hogy egy bank promója...

Vers Nem Mindegy, Kinek - Zana Zoltán : Ki a Faszagyerek?
1nekjo | 2015.07.06. 10:08:59Ki a Faszagyerek 2 (folytatás) | Vers Nem Mindegy, Kinek | Csőre Gábor
https://youtu.be/4gYFZnT4-Ds










https://www.youtube.com/watch?v=W3kl3sgwnVo