
„Kuss, én így szállok át a jachtomra!”
Nusihusi | 2012.12.03. 23:48:38Ő is ősvezér. Itt-tas.:D
Így kell hasizomra gyúrni fekvenyomással! ;)
Rinyamanya | 2012.11.27. 11:05:01És a belső szerveket is lágyíccsa...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
X-Frogguineai szőrösbéka.A guineai szőrösbéka megdöbbentő tulajdonsággal rendelkezik: visszahúzható karmai vannak. De nem ám szaruból, ahogyan az a karmoknál szokás! Nem. Csontból. A szokatlan karmok működtetése még annál is szokatlanabb: a béka akarattal eltöri a lábujjának csontját, amely átszakítja a bőrt, így tűnnek elő a karmok.Nusihusi | 2012.11.26. 00:49:06Tagek között a rozsomák:)))

Pataky Attila a háromnapos munkahétért zenél
Az Edda Művek spirituális énekese örök lelkű fénylény, mint szerinte mindenki más is, így aztán épp elég is lenne heti három napot dolgozni, mert az jár. Az Edda időkaput nyit majd a koncertjén és már csak párat kell aludni az új világkorszakig. A dimenzióváltás után is lesz dolog, lehet, hogy a Pilist szívlapáttal kell odébb rakni, de a lényeg, hogy minden olyan lesz, mint 12000 évvel ezelőtt.Remi Gaillard | 2012.11.15. 11:08:25Mivel jófej főnökeim vannak nem küldtek el télre hanem 3 napot dolgozok 1 héten. Vegyes érzelmekkel de elvagyok itthon.. Nem olyan jó móka! Persze a fizetésem nem lessz a régi.. :O

Így pakolják ki és be az igazi kutyáknak (300 kiló felett bazze!) való jutalomfalatokat!
bungle | 2013.02.22. 11:32:36Köszi, cserélve.

Megunta az angolul makogó magyarokat Hoffmann Rózsa
Jelentősen átvariálná az iskolai nyelvoktatást az oktatási államtitkárság nyelvoktatási stratégiája. Az angol helyett a német lenne az első nyelv, mert az államtitkárság szerint az nehezebb, és így jobban felkészít további nyelvek megtanulására. A diákokat kétévente felmérőre köteleznék, hogy tényleg megtanuljanak más nyelveken, 2017-től pedig csak nyelvvizsgával lehet majd felvételizni.zeshka | 2012.11.09. 22:48:22No mégsem olyan kicsi az a világ. Ezek szerint biztosan voltak mindenütt.)) Rönk vár? Maci szobor? Egyik se volt :-/ Most már tudom miért utáltam bejárni =)

Ahogy Kern András mondaná: Elfogtunk egy levelet! ;D
" Ezúton tájékoztatom Önt és kollégáit ..., hogy 2012 július 10.-én feljelentést teszek önök ellen a Nemzeti Nyomozó Irodánál ... bűnszervezetben sorozatosan ill. folytatólagosan elkövetett csalás és kontárkodás megalapozott gyanújával.
... az önök által oktatott és kutatott modern fizika a kezdő betűjétől az utolsóig egy perfekt áltudomány, így az elmúlt 8 évben ennek tudatában jogtalanul vették fel a tudományos kutatóknak és a főiskolai, egyetemi tanároknak járó fizetésüket.
Nem foglalkoztak érdemben az atomok és a részecskék valós fizikáját 8 számjegy pontossággal leíró tanulmányommal, és tovább folytatták az áltudományos elméleteik oktatását, demagóg népszerűsítést és az azokban foglalt - általam megcáfolt - feltételezések kutatását, ezáltal érdemtelenné téve magukat a tudományos életben való részvételre...Fekete Gábor, Kiskőrös"
További jó csemegézést kívánok az úr honlapján, amíg "kamulátogatóként" ki nem lesztek TILTVA! :DTooni | 2013.04.07. 01:34:20Fizikai Nobel-díj gyanús cikk!!!
Egy Xenon atom a "felfedezett Higgs-bozon"
2012. július 4.-én Joe Incandela, a cerni CMS-kísérlet vezetője bejelentette, hogy a 2011-ben és 2012-ben gyűjtött adatokat elemezve rátaláltak Higgs-bozonjára, melynek a tömege 130-133 proton tömegre tehető. Szerintem nem kellett volna elkapkodni ezt a bejelentést. Meg kellett volna nézni előtte, hogy melyik atomnak 130-133 proton tömeg a tömege. Ha így tettek volna, akkor rájöhettek volna arra, hogy a proton nyalábok nem egy Higgs-bozont, hanem egy Xenon atomot fociztak be a detektorba.
Hogyan kerülnek a Xenon atomok az LHC-be? Nagyon egyszerű. A levegő 78%-a Oxigénből, 21%-a Nitrogénből, és a maradék 1% Neonból, Kriptonból és Xenonból tevődik össze, mégpedig oly módon, hogy a levegő atomjaiból minden 11 500 000-dik atom Xenon atom. A {Wikipédián} utána nézhetsz ennek. Az LHC-ben nem egy légüres tér van, hanem egy légritkított tér, melynek a nyomása P = 10-7Pa = 10-7N/m2.

Így készül a görögdinnye! ;)
Szancso | 2012.10.30. 17:55:58Penicillin érzékenyek ne nézzék! :D

Mai 2. cukizé: így kell megszerelni egy intergalaktikus radart! :)
dettybee | 2012.10.30. 11:53:47Tudom, hogy hallgatóztál! :D

Lépcsőt mászik a kerekes szék
A Chiba Műszaki Intézet találmánya csuklós lábait használja ahhoz, hogy a lépcsőkön felmenjen és lejöjjön - mindeközben használóját biztonságosan vízszintben tartja. A A japán fejlesztésű futurisztikus kerekes szék számos érzékelőjével méri fel a terepviszonyokat, így az embernek nincs más dolga, csak az irányt megadnia, a jármű pedig eldönti, hogy gurulnia vagy lépnie kell.7sleeper | 2012.10.21. 22:55:55mikorra támogatja a tb, addigra mindenütt akadálymentesítenek hazánkban..
azon a néhány helyen, ahol megépítették a kulcsos-strázsás manuálisan indított és felügyelt automata szerkezetet a nehezen járóknak, tolószékeseknek, az legfeljebb két-háromévente egyszer lett használva (és az is csak legfeljebb kétszer az elmúlt évtizedben); esnek szét mostanra teljesen.
itt mindent idióták rendelnek el és idiótán viteleznek ki.. rá kéne dobni pár vagont az "okosok" térdkalácsaira, lehet jobban akadálymentesítenének és nem ilyen hülyén, amivel mindenkinek inkább ártanak. (az a "zseniális" ötlet is kinek a fejéből pattant ki vajon, hogy a lépcsőket sokhelyütt elbarmolják és vele párhuzamosan egy majd 40 fokos, mindenképpen keskeny, minimum egy fordulós emelkedőt (lefelé persze lejtőt) baszarintanak oda.. eleve minden újonnan (át)épített hivatalt 5 lépcsős "dobogó" szintre kell emelni, hiszen mégsem járja, hogy a járdaszinttől felfelé legfeljebb 30 cm-rel kezdődjön a nagytekintélyű atyaúristen hatóság, és ne másfél méterre, hogy csak a hülye járások minisztériumának dolgozói tudjanak életük veszélyeztetése nélkül sorszámtépéshez és vállvonogatásos ügyintézéshez bejutni a leglehetetlenebb ügyintézési időkben..)









