
The Yes Men Fix the World (Két férfi a világ ellen)
Kiválasztanak egy-egy nagy céget, amik megérdemlik a szopatást. Csinálnak egy hamis honlapot a cég nevében. Megvárják, míg valaki meghívja a vállalatot (az általuk megadott címen) valami rendezvényre, ahol előadnak valami iszonyat abszurd ötletet, teljes komolysággal, esetleg nyilatkozatokat tesznek a cégek nevében. A maga kifordult módján vicces, ahogyan a pasi egy multi nevében jelenti be élő egyenes adásban (BBC, 300 millió néző): a cégünk felelősséget vállal a balesetért, az áldozatok kárpótlására elkülönítettünk 12 milliárd dollárt.
Az Egyesült Államok Kereskedelmi Kamarája betiltotta az őket érintő felvételeket, így a film kizárólag fájl- és videómegosztókon terjed!Enechuel | 2013.09.11. 00:43:27na tessék...nem tudom ti végignéztétek -e én már a végén járok. Itt egy nagyon szörnyű katasztrófáról van szó elsősorban, ami egyszerűen egy józan eszű világban nem történhetett volna meg. Több ezer ember halt meg, és még utána is folyamatosan szellemi és testi fogyatékos gyerekek születtek, születnek a mai napig. A vállalat pedig szinte semmit nem tett......ti meg arról vitatkoztok hogy mit jelent a "multi" kifejezés. Személy szerint nekem aztán édes mindegy, ki , mit és hogyan hív, a lényegen nem változtat, hogy a világ mocska még mindig él és kurva nehéz lemosni a Földről sajnos :(
Szipus ;) Sepultura rajongó. Akár hivatalos klipnek is elmenne! :D
P0sz | 2013.06.24. 23:13:08Mert az hipster. iPod-ról meg telefonról zenét hallgatni már nagyon divatjamúlt.

Mariam 49 éves, 28 éve kezdett nőni a szakálla, most már nem szedi. Viszont 10 év szingli élet után úgy érzi, most már van annyi önbizalma, hogy pasizzon.
Nope | 2013.04.16. 12:17:28Nem tudom ki hogy van vele, de engem kifejezetten zavarna ha csókolózás közben a pofámat szúrná az asszony borostája ... még belegondolva is elkap a hányinger.

Meghökkentő mesék: Új autó a Merkúrtól ;)
A rendező előző rövidfilmje: Mi kell a nőnek? ;)bungle | 2013.09.26. 10:14:49:)

7 ok, amiért nincs barátnőm - íme a válaszok a múlt heti cikkre
Nope | 2012.11.01. 02:54:43Az "intelligencia" nem tanulható, de sok minden amivel keverik azonban tényleg fejleszthető. Ilyen az előbb említett lexikális tudás, illetve az illem. És akkor még bele sem bonyolódtunk az IQ vs. EQ(EI) dologba! :P Utóbbi az égvilágon semmivel sem fejleszthető, az ember vagy rendelkezik vele, vagy nem.
Amúgy nekem marha gyanús, hogy az ilyen cikkekre véleményt nyilvánító emberek mindig a kivételbe sorolják magukat, akikre a felsoroltak nem vonatkoznak ... valahol kilóg a lóláb! :D

Itt egy példa, hogy hogyan szedj fel csajokat az edzőteremben! :)
Tóth József | 2012.10.29. 15:18:51Gyors menet volt... :-)

7 ok, amiért nincs barátnőm
„6. Internet…na, az egy igazi pöcegödör. Lássuk csak, körülbelül 60%-ban olyan nők regisztrálnak, akiknek az életben is alig van esélyük párt találni. 20%-ban masszőrlányok vagy prostik, 10%-ban totális agyhalottak, beképzeltek és önimádók. 10%-ban lehetnek azok a lányok, akikkel érdemes foglalkozni, de mivel az összes regisztrált férfi a kegyeiket keresi, ezért alig van esély a kommunikációra. Többnyire áldozatul esnek valami jóképű lyukvadásznak, és a rossz tapasztalatok miatt törlik magukat.”bungle | 2013.02.24. 13:18:46http://velvet.hu/blogok/randi/2013/02/23/kurvatol_meg_nem_kaptam_nemi_bajt_baratnotol_ketszer_is/

A harcoló szamurájok összetörnek egy gipszpiramist (???), majd egy mikrofonhajú csávó hullahopp-táncot jár, miközben a szakállas pasi István a királyt nyomat. Közben meg egy kislány gördeszkán hintázik. Ööö...
Szubjektív válogatás a tíz legidiótább ázsiai videoklipről.stero | 2012.09.12. 10:18:29Ezek sehol sem a legidiótább videoklipek! Ennél sokkal nagyobb agymenések is vannak japánból .. ezt mi IZÉ-lakók nagyon jól tudjuk ...

Mekkora sláger lesz ez az ütős kis videoklip... ppfffff!
Timike | 2012.08.25. 21:07:25....Viszont a mélynyomónak iszonyat jó hangja van tőle :D

5 barát, 30 év
ismeretlen | 2012.08.01. 07:18:42jaaaa és milyen morcos harminc éve. a jobb szélső meg mintha fiatalodott volna az utsó két három képen









