
Az évtized legfurcsább, legbizarrabb, legrondább cipői.
Az összeállítás eljut a virágokkal és zsebórával díszített darabtól egészen a tehénpatából készült lábbeliig.(A posztképen látható cipőt, pontosabban a 25,4 centis (!) platformtalpát pl. elefántürülékből készítették.)lb7 | 2011.02.16. 09:20:16http://www.designboom.com/weblog/cat/8/view/10558/dsquared2-skeletal-stilettos.html
Walks of Life - az evolúció ujjakkal elmesélve.
Cyriak újabb agymenése.bungle | 2011.09.20. 11:05:08kotta küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=hiIBndYlYAk
Szöveg: "Basszus. Legyen mondjuk az a címe, hogy Fraktálmaci. Vagy ne. Vagy én most leiszom magam.
Bünti, és nagyon.
(UI: a posztkép talán kifejezi a szenvedést, bár a videóhoz semmi köze)"
(postkép: http://i.imgur.com/g3yn2.jpg )

Félmeztelen kiscsaj Bon Jovira rázza! ;))
bungle | 2010.12.22. 15:23:02Annyira, hogy kb. 3x annyian nézték meg, mintha a videóból lett volna kép. ;)
Sínen a sínágyú. Az új Perwoll most a régebbinél több mint háromszor akkora rombolóerővel bír, kb. 160 km-ről elpusztítja a célpontot, a hangsebességnél nyolcszor nagyobb sebességgel.Tooni | 2013.02.26. 15:00:16Miért nem tudják egyszerűen sínágyúak hívni.

Egy újabb bájos kacaj. :-)
lb7 | 2010.12.22. 15:12:02beszarok...pont amikor eltalálta a manuszt, akkor jött fel a reklámszöveg alatta, hogy: "vérre éhezel?" :DDD

Ez van, ha a vallás keveredik a modernizációval.
közlegény | 2010.12.21. 22:14:31ah jókat lehet nevetni némelyiken :)

Hómacskáéknál is buli van. ;)
bungle | 2012.02.10. 12:30:07"Anyátokat röhögtök, inkább segítenétek..." :D
www.youtube.com/watch?v=xokbf37nIHY

A világ legdrágább karácsonyfája Abu Dhabi-ban.
A 13 méter magas fának 11 millió dollár értékű drágakő, gyémánt, gyöngy, zafír és arany díszeket kell elbírnia.Dieselboy | 2010.12.23. 19:33:40Ahogy mondod BusKeyCome! De az egész pereputty alá!

Karácsonyra kapjon minden hülye összkerék-meghajtású kocsit! ;)
Zsottika | 2010.12.21. 10:10:27Ezért szeretek ónos esőben vezetni.....A mazsolák otthon ülnek,a vérprofik meg már az árokban vannak :D

Úgy gondolom, hogy ezt a mutatványt Damien Walters sokkal jobban csinálja. ;D
piton78 | 2011.01.05. 12:36:26szerintem jóvót!









