
Ez a "rohadék" vette el a kedvem a biliárdozástól... ;)))
Nusihusi | 2010.12.21. 01:13:43Nagyon profi;)
Indiai indiánok ;) Kilimandzsáróról énekelnek Machu Picchuban. WTF???! :D
termi-nator | 2010.12.23. 19:12:10az nem az ő hangja
a mozgása meg kifejezetten jó

Egy őrült ámokfutó a gátfutó versenyen.
(Egyébként igaza van, minek ugrani, ha így is megy. :D)i | 2010.12.25. 15:29:16Ez kurv@ naaagy! beszarás

De aranyos kis majom! ;)
kowbacsi | 2010.12.23. 15:11:19De ez msot hogy áll ?:O

Öööööaaaaaaaöööööööö.... túlhevített lesz.... öööööaaaaaaöööö.... ööööö....aaaaaa.
Szama | 2010.12.20. 22:24:17hozzá még nm juttotam el, de akinek ismerős Triesz neve..:) annak se kell messze mennie... nm tud semmit.. papirrol tanit... és élvezetből vagja ki az embereket..:) 280 emberből 40 ment át idén.. éljen a 30 egyeses hulyeseg,meg a géptan

Meet Buck - egy nagyon jól megrajzolt animációs rövidfilm.
TeamCo. | 2010.12.21. 06:37:49Hát... srácok. Az igazat megvallva ez inkább egy 3D-s animáció, mint rajzolt. Csak a textúrákat rajzolták olyanra. De tényleg kiváló. Remek a hangulata és az egész jól össze van rakva. Köszi, hogy megosztotta az, aki rálelt. ;)

Jézus születése
(web 2.0 verzió)Nusihusi | 2010.12.21. 02:15:29Ez tényleg jó lett:D

Háromszoros pénzt hozhat Szíj Melinda kiesése.
Te kire fogadnál, ki lesz a Megasztár ill. az X-Faktor győztese?(egy érdekesség a cikkből: "Londonhoz kötődik a legkülönösebb jegyzett fogadás is: ha (a halott) Elvis Presley belovagol Londonba, és (az eltűnt) Lord Lucannel játszik egy teniszmeccset Wimbledonban, akkor az erre fogadó pénze húszmilliószorosát kapja." :)))Purple | 2010.12.20. 10:21:58egyébként meg a nyáladzásaitól hánynom kell :D föld csókolás, Tomika behívása mint sztárvendég, bőgés...

Állati jó dekoltázsok :)
piton78 | 2011.01.05. 12:44:49cicvarek

2010 képekben.
szűzirónia | 2010.12.19. 11:03:55Való Világ 5









