
A katicák is szeretnek labdázni. ;)
BusKeyCome | 2010.12.23. 10:41:40Hehe, ez begolyózott. :D
"Könyvek karácsonyra??!??? Na húzzatok a ....!"
Látom innen egyenes út vezet a szülőknek az öregek otthonába. ;)cila | 2010.12.24. 09:45:29Ha Karácsony, akkor adni kell valamit. Én csak ezt a linket tudom adn. Nem elcsépelt, Örökzöld:
http://www.metacafe.com/watch/980269/b_k_s_boldog_kar_csonyt_k_v_nok_ady_endre_kar_csony_c_m_vers/

Hogyan dobj egy csajt - az orosz módszer 2. rész: sisak nélkül. :D
zeshka | 2010.12.23. 20:52:57biztos volt már aki csattant a betonon csak arról nem dobtak fel vidit... oroszok... betegek :-D

Így kell hópályát építeni egy stadionba... ;)
Baricky | 2010.12.23. 19:33:56Ez egy membrán szerkezet, úgy volt felfújva, ezt alátámasztani nem lehet. Vannak olyan események melyre nem érdemes tervezni, mert a költségek jóval nagyobbak mint amennyit nyernek vele.
Ez a tető 30 éves, ami minimum 10 évvel idősebb, mint ami ennek az anyagnak az élettartalma(dupla szerkezet, szövet, teflon..). Többször előfordult már, hogy behorpadt, és nem először szakadt be, most is várták, ezért már valami korábbi meccset elhalasztottak, és minden létező helyi tv stáb kint volt várva a beomlást.
Leolvad a hó összefércelik, felfújják, és simán működtetik tovább amíg nem lesz kész az új stadion, mert ugye ott van pénz 30 évente újat építeni, minden egyes sportágnak.

Ó zöldfenyő, óóóó zöldfenyő... :) Mi jöhet még??! :O
Nusihusi | 2010.12.22. 19:07:18Ez undorító:D

Nem túl együttműködő doboz. ;)
Minusz | 2010.12.22. 22:54:36Én meg viccből elborítottam volna oldalra és úgy pakoltam volna föl:D
Akkor próbáljon mászkálni:P

"Ezek a szemétláda emberek még karácsonykor is mennyit szemetelnek..." ;)
zizi | 2010.12.23. 10:52:04Nem is kutya! Földönkívüli rabszolga! :)
Én szívesen foglalkoztatnám! XD

Marilyn Manson és StSanders kellemes ünnepeket kíván belétek. ;)
izébigyó | 2010.12.22. 13:37:16Nem mondod! Én komolyan azt hittem, ilyen a hangja... ;)
Egyébként nem véletlen lett a StSanders hivatkozás a post szövegben. Ott van az összes shred videója. :)
Visszatérve a videóra, személyes kedvenc részem:
Once again, it's that time of the year, when all you can hear is "Money, money, money, money, money!"

Egyszerű, de mégis látványos effekt (GoPro Hero HD kamera egy kocsin + tükör effekt).
FireBird | 2010.12.22. 14:44:11Ez jutott azonnal az eszem be :) http://www.youtube.com/watch?v=0M16jLl-k2c&playnext=1&list=PLB20428CA1811A2F8&index=1

Nnnna most mi van? Kiszálljunk, vagy ne? :)
zuza | 2010.12.22. 16:14:00szerintem kurvajó!!! xD
vártam h a jard is sergessen egyet ! Kár h nem voltak benne :)









