
Lám a cica milyen jól elvan. :)
rubigo | 2011.01.14. 12:36:26azt én is szoktam :)
Majmok "támadása".

A világ legge**bb (mondjuk leggenyóbb ;)) játéka. Bár egy elég régi játékról van szó (pár éve már fent van Game Izén), itt valahogy eddig kimaradt.
brier | 2011.01.25. 16:22:37nem nehéz játék ez csak lehetetlen vagy k..va sok ideg és türelem kell hozzá

Vonat.rar ;)
Findzs | 2011.01.14. 12:36:30nagyon sokan voltak rajta és a clip végén még mindig jöttek lefelé

Magyar pénzből épül Bukarestben Európa legnagyobb bazilikája.
Európa egyik legcsóróbb országa, de a kontinens legnagyobb bazilikáját húzzák fel.7sleeper | 2013.03.07. 00:36:18:-DDD
a szelleműzés-babonaság biztos birkanyáik révén épült a dns-ükbe..
http://www.hirmondo.ro/web/index.php/romania/14566-oktats-csdje.html

Fab Lab House
.::JunKieEQ::. | 2011.01.12. 14:46:21Ennyi nyersanyagból akár egy házat is lehetett volna építeni...

Ingyenes autómosás hazaszállítással... ;)
bungle | 2011.01.13. 14:42:26Cápák jelentek meg az elárasztott ausztrál utcákon
http://atv.hu/cikk/20110112_capak_jelentek_meg_az_elarasztott_ausztral_utcakon_video

A világ szemüveg nélkül...
brier | 2011.01.25. 16:21:12nagyon durvák :D

Zöldre változott a Goldstream folyó, de a zöldeknek nem nagyon tetszett. ;)
Maccoyi | 2011.01.15. 10:05:33cancer1 küldte:
Szöveg: Neon Green River
URL: http://damncoolpics.blogspot.com/2011/01/neon-green-river.html

Eközben Oroszországban...
A dalszöveg magyarul:
"Száll egy pofon a szélben suhanó szárnyakon,
nagyot szól, ha célhoz ér az arcodon." ;)kowbacsi | 2011.01.12. 13:01:00Miet kap mááá ááááááááááá :DDDD









