
Galambetetés Degecen. :)
+ bonus videó: "Pulykaetetés" szintén ott. ;)brier | 2011.01.25. 16:25:53kiváncsi lennék forditott helyzetben is igy röhögnének, mondjuk egy meg triplázott fizut lógatnának ugyanigy az orra előtt XD
Néha kemény az élet... ;)
ityam | 2011.01.12. 00:19:59Valszeg igen. Meg ugyanaz a higgadt tekintet. Meg sem mozdul ugyanúgy. Nameg a kiskacsa is gyanús.
De olyan cuki. igazán többet is pancsolhatna. Így nem jön ki hogy most vajk mennyire szereti áztatni magát a langyos vízben.

Futurisztikus bárka szálloda koncepció, egy esetleges árvízi katasztrófa esetére.
A tervező cég hivatalos honlapja.lb7 | 2011.01.12. 14:22:32Wááóóó!

A hétvégén majd felmegyünk a hegyekbe,
hogy egy jó kis bobpályát építsünk a terepre... ;)Nusihusi | 2011.01.11. 20:48:52Ezt én is kipróbálnám:D

EN-V - egy elektromos városi "buborékautó" a GM-től.
sahinel | 2011.01.12. 22:10:47te elolvastad hogy szólt elsőnek hozzám? mert ha igen akkor el lehet gondolkozni azon is hogy miért lett ilyen a hangnem.
Egyébként nem szoktam indokolatlanul így osztani valakit. De aki paraszt az valsz csak ebből ért, mivel ehhez van hozzászokva.

Sok gyermek álma volt... Nekem is többek közt. :)

Egy újszülöttnek minden vicc új, avagy a "pattintott bitkorszak őskövületei" mai gyerekfejjel. ;)
loloppo | 2011.01.14. 18:23:58Hat, tudod ezzel en is nagyon sokaig igy voltam. De miota bekoltoztem egy nagyjabol csak afrok altal lakott negyedbe, azota csak ugy vagyok vele hogy minden alszent antirasszistanak azt kivanom hogy hasonlo elmenyekben legyen resze, es utana uljunk le egy sorre kitargyalni az egeszet.
Es tegye fel a kezet minden ferfi, aki szerint oke, hogy fekete ferfiak feher noket dugnak, foleg ha a baratnojukrol van szo...
Rasszista vagyok? Igen. Es nem ezen mulik hogy meddig jutok.

Szerintem megvan benne az (Re)X-Faktor. ;)
Revanor | 2011.01.11. 22:10:14Pont olyan beleéléssel csinálja mint Little Richard.

Babakocsik keményebb időkre... ;)
bungle | 2012.01.09. 18:41:16Köszi a beküldőnek, ez már volt.

Chan Fook Choy a malájziai "skorpiókirály".
.::JunKieEQ::. | 2011.01.11. 10:42:03Csótányírtó... hogy kapna aranyeret a kitintől... :P









