
Ötletes, elgondolkodtató, szomorú, előremutató...
Koba | 2011.03.21. 21:25:03...megvizsgálták a bevásárlókocsikat 72% fekáliát és több mint 50 % kóli baktériumot találtak mert az emberek sz@rás után nem mosnak kezet! .....és ez nem a civilizálatlan keleten történt!!!
Mai napi izés téma a tervezett cigistop.

Ketyere

Ismerős a szemüveges srác valahonnan? Nem? Pedig feltűnik pár filmben az arca...
Megalaz | 2011.03.21. 18:02:40observer

Kicsomagolták az ISS legújabb tagját, "akinek" a neve: Robonaut 2.
Majdnem 200 ember, 15 országból látogatta meg eddig a Nemzetközi Űrállomást, de ez az első alkalom, hogy egy Humanoid Robot is a legénység tagját képezi az űrben. A Discovery szállította fel a fedélzetre legutóbbi, és egyben utolsó küldetése alkalmával. R2 az asztronauta segédek legfrissebb generációja, amelyet a NASA és a GM közösen fejlesztett ki. Elsődleges feladata az lesz, hogy megmutassa a mérnököknek milyen ügyesen tud viselkedni egy robot az űrben, majd további fejlesztések és frissítések után egy nap, kockázatok nélkül fog segítő kezet nyújtani űrsétáknál, javításoknál, vagy tudományos munkákban.
Videók a működéséről: itt, itt, és itt.Élien | 2011.03.20. 13:44:35Beletúrtál volna a csaj hajába? :)

Ewan Dobson - Time 2

"Isten az ateizmusért bünteti Japánt" - nagyjából erről szól a hölgy kiselőadása.
Éljenek az elvakult idióta keresztény vallási fanatikusok...zeshka | 2011.03.20. 19:32:54Vajh ha Istent ennyire zavarná a japán sintoizmus (akár ennyi erővel a hinduizmus) miért adta volna meg az embereknek a lehetőséget, hogy választhassanak? Miért nem mindenki keresztény? Aki már ennyi idősen ilyen fanatikus az milyen nevelést kaphatott? Úgy látom már keresztény radikálisok is vannak, akik kényelmesen végignézik mások szenvedését csak mert másban hisznek, majd bólintanak egyet, hogy ,,na ezt megkapták,, aztán vasárnap besétálnak a templomba és együtt imádkoznak a szeretet és a megbocsátás istenéhez....

Rituális kutya "akasztás" és pörgetés (?) Bulgáriában.
Valaki mondja meg, hogy ez mire jó?spytech | 2011.03.20. 20:38:13Őket kéne a nyakuknál fogva oda felakasztani és kipörgetni!

AAGLANDER hintó autó
Cableguy | 2011.03.20. 09:15:36Osztrákonál ezt is le lehet vizsgáztatni.
Olyan fából vaskarika fellengje van szerintem. Lovashintó ló nélkül. Olajválság idején egy ló nélküli olajzabáló motor.
Nálunk ezt nem lehetne levizsgáztatni vagy nagyon macerás lenne.
-Regadó sok millió forint lenne.
-Nem tudnák egyik gépjármű kategóriába sem besorolni.
-Vizsgát 3 pontos biztonsági öv felszereléséhez kötnék.
-Vezetése csak bukó sisakban lehetséges lenne.
-azt is csak 25kmh-val
-forgalomba helyezni csak Euro12-es motorral engednék. :)
-ilyen jellegű sport kormányt nem engednek :)
-"kötelező" a garázs
-problémás defekt kezelés. :)
-rugózás és a felfújt gumikerék hiánya miatt vese és epeköveseknek ajánlott. :)
Hülyén néz ki rajta a vonóhorog, a tetőcsomagtartó, a ködlámpa és az alufelni.

Egy igazi adok-kapok... ;)
Nusihusi | 2011.03.20. 23:50:06Mekkorát kapott már szerencsétlen:D









