
Pár újabb faház (régebbiek itt)
Nektek melyik a kedvencetek?Laretta | 2011.04.06. 20:28:28Én laknék egy ilyen faházban... Persze csak tavasszal és nyáron ha meleg idő van
Fáncsi pancsi :)
Rejtő | 2011.03.19. 11:15:28muter a háttérben mintha aggódna :)

A leghűségesebb állat...
Nas | 2011.03.18. 14:39:20xD "marhák (egyéb rágcsálók)"
És ha tehenet pörgettek volna, akkor nem tévedtek volna? Az EGÉSZ hülyeség. Úgy, ahogy van. :)
Egyébként a száj és körömfájást kutyafélék is elkaphatják, terjeszthetik is, de alapvetően párosujjú patásokat fertőz. Patkányt, egeret nem.
De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy egy babonáról van szól...akár kockás alsógatyát is pörgethetnének (pl.)...
Hogy jön ide a veszettség? :D

Egy strucc reggeli kocogása Lengyelországban. :)
Nas | 2011.05.02. 16:43:07:DDD Struccra fel!
http://ize.hu/comments.php?post_id=5058
(Ez amúgy állatkínzás. -,-)

Meglehetősen gyors érzelmi váltakozások. :)

"Utolsó simítások" egy Lamborghini Gallardo-n...
Zsottika | 2011.03.20. 15:49:23vett volna egy 1200-es zsigulit azzal semmi baj nincsen (tapasztalat)

Innovatív, konstruktív, kreatív. :)
I. C. Wiener | 2011.04.06. 20:57:49Izé... ment válasz...

A mai cicás videó. :)
Ravennë | 2012.03.26. 14:04:08A tini hímoroszlán fázis a legaranyosabban kinéző korszak... :D Puszedlik.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YZRAR_rRmlA

Végetért a legrégebbi "űrlegenda", a Discovery űrrepülőgép pályafutása, ami 1984-ben kezdődött. 39 sikeres küldetése alatt, a világűrben töltött napjainak száma 322, mely idő alatt 5247 alkalommal kerülte meg a földet, ami 230 millió kilóméternek felel meg.
Ezzel megkezdődött a Space Shuttle űrrepülőgépek búcsúja. A másik két "madár" közül az Endeavour a tervek szerint április 19-én, az Antlantis pedig június 28-án indul utolsó útjára.
Magyar cikkek: itt, és itt.
Videó az utolsó küldetésről: itt.
Valamint egy szokatlan ébresztés is történt a küldetésnek utolsó, az ISS-en (Nemzetközi Űrállomás) töltött napjának a reggelén, amikor is James T. Kirk ébresztette fel őket.Mr.T. | 2011.03.20. 02:02:42Zsuga küldte:
URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20110316-messenger-a-merkurnal-a-forro-bolygo-koruli-palyara-all.html
Szöveg: 7 év utazás után a MESSENGER (MErcury: Surface, Space ENvironment, GEochemistry and Ranging) űrszonda végre pályára állt a Naprendszer legbelső bolygója körül. Ezzel pedig kiérdemelte az első Merkúr körüli műhold címet.

Banjo, a mosómedve és Buddy, a cica szerelme ;)









