
Odasózunk a hertznek :)
tftmnxzf | 2013.06.11. 00:33:38Szerintem nem maradt ki, csak sok embernek nem esik le, hogy mit lat: a femben kialakulo mechanikai allohullamok nullatmeneteben gyulik ossze a so.
A zenekari árok kul"issza"titkai ;)
bungle | 2013.06.10. 13:26:56Köszi, cseréltem.

Kevin Costner unatkozik ;)
jenci43 | 2017.07.20. 11:20:16Ezt már én is kipróbáltam, minden stimmel. Valószínű van még a hajó orrában egy személy aki esés esetén leállítja a motort. Tökéletesen vissza lehet lépni a hátsó platformra, mert az a víz szintjén van.

A fiatal Rush Lee :D
godzsy | 2013.06.08. 23:00:04komoly szíja van a kölöknek. :D amúgy a fehér szoknyás csaj is jól rázza. :p

Nesze neked liberalizmus, tolerancia, egyenlőség. Ezek a fő vezérszavai a homoszexuális párok elfogadására törekvőknek.
Érdekes tanulmány látott napvilágot a meleg párok által nevelt gyerekekről, idézet:"Igazán sokkolóak a kutatás korai szexuális iniciációra és molesztálásra vonatkozó adatai. A leszbikus anya által nevelt gyerekek 23 százaléka bevallotta, hogy „szexuálisan érintette” őt az anya vagy a partnernője. 31 százalék bevallotta, hogy szexre kényszerítették akarata ellenére. Ugyanez vonatkozik a homoszexuális apa által nevelt gyerekek 25 százalékára. A leszbikus anyák által neveltek 20 százaléka és a homoszexuális apa által neveltek 25 százaléka nemi úton szerzett betegségben szenvedett."bungle | 2013.06.12. 12:38:59Ferenc pápa elismerte: létezik meleglobbi a Vatikánban
http://index.hu/kulfold/2013/06/12/vegre_egy_papa_aki_elismerte_a_meleglobbit_a_vatikanban/

Japcska a forró bádogtetőn
roberto | 2013.06.08. 12:31:17Jobban csinálja mint Fred Astaire.

Drága mulatság magyarnak lenni
Ha a pénzükhöz mérjük, elkeserítően alacsonyabbak nyugaton az árak, mint nálunk. Belenéztünk a kintiek pénztárcájába.kizcar | 2013.06.13. 14:09:41én is tudtam, hogy aki olyan munkát végez, amit bárki el tud végezni, az kevesebb honorálást érdemel. ez így van rendjén.
csak akkor sem kéne az emberek szemét alamizsnával kiszúrni. ha ők egyszer nem lesznek, akkor majd ki fogja megcsinálni az ilyen tróger melókat még ebben az évszázadban??
azért a termelői munkát végző emberek is többet érdemelnének, nem csak a takarítók.
mondjuk kár a gőzért, mert ez még jó darabig így fog maradni ebben az országban, meg még máshol is.

Így csiripelnek.. izé.. twittelnek a madarak! ;)
Nusihusi | 2013.06.08. 16:00:23Kéne 1 profi fordító, aki lefordítja, milyen gonosz tervet szőnek ellenünk:D

Umpalumpa umpalumpa, alszik már a kicsi baba :)
Nas | 2013.06.07. 21:42:13annyira működik, hogy én is elálmosodtam, mire végignéztem a videót... :D

Akar egymillió dollárt keresni?
Egymillió dollárt ajánlott fel Andrew Beal texasi milliárdos bankár és műkedvelő matematikus egy húsz éve megoldatlan matematikai probléma, a saját magáról elnevezett Beal-sejtés bizonyításáért vagy cáfolatáért. A sejtést a 350 év alatt megoldott nagy Fermat-tétel inspirálta, és maga a kérdés feltevése annyira egyszerűen hangzik, hogy még matek érettségi sem kell ahhoz, hogy az ember megértse a feladatot - éppen ezért ennyire izgalmas, hogy a probléma 1993-as felvetése óta senkinek nem sikerült azt megoldania.cila | 2016.03.09. 18:54:06Nem derült ki, hogy a két "2" számot más-más betütípussal szándékoztam írni. Ami, elvben jó, sajna matematikailag... :D
Jó dolga van egyeseknek. Kiagyalnak szögfüggvényeket, logaritmusokat, integrálokat. Még pénzt is kapnak érte.
Nekünk, melósoknak marad a centiméter-szalag, vízszintező, függőón, kiló helyett fél lapátnyi, stb. :)









