
A zöld aszfalt - már mindenhol engedélyezik, csak nálunk nem

Mászóka kilátással

Kis garázs, helytakarékos megoldás
cila | 2013.06.06. 20:30:21Több mint bájos :)
Na, Karosszéria-lakatosok, ki tudnátok kalapálni?
Ez eszembe juttatja Benedek Elek meséit. T.i., hogy a legkisebbik királyfi, legyőzvén a sárkány(okat) a sárkányvárat királylányostól, mindenestől aranyalmává változtatja.

A vikunyáknál a párzási rituálét a benedvesítés előzi meg... ;)
bimbi | 2013.06.06. 19:47:04vacsutu

Útban a 72 szűz felé
ihopeyoulikepain | 2013.06.07. 09:40:41mindjárt megjelenik Stuntman Mike
bár ő már lehet a 72 szüzet stíroli
http://www.youtube.com/watch?v=btjQ0Ty6o2M

Nem komplett mű-bűvészek, művégtagozaton végeztek. :D
Lucky94 | 2013.06.07. 13:18:55Ez valahonnan ismerős.... jaaa megvan :D
http://www.ize.hu/index.php?search=UMBILICAL+BROTHERS

Földönkívüliek irányítják Amerikát
A volt kanadai védelmi miniszter szerint léteznek, sőt, ketten az amerikai kormányban dolgoznak. Paul Hellyer elmondta: legalább négy különféle fajba sorolhatók a földönkívüliek, akik más-más csillagrendszerekből érkeztek és elképzelhető, hogy az emberiséggel kapcsolatos terveik is eltérnek.bungle | 2013.06.29. 12:09:36szaki77 küldte:
URL: http://internetfigyelo.wordpress.com/2013/06/26/megtortent-a-magas-szintu-bejelentes-a-foldonkivuliek-es-a-nemzetkozi-hatterhatalom-letezeserol-videov al/
Szöveg: "Na Megtörtént? Vagy mégsem?"

Skinny Jeans
LociKA | 2013.06.14. 08:30:27Mennyire bénán tetteti hogy nem lehet felhúzni...jó kis színészi tehetség szorult bele valahonnan:D

Emery Carl utcazenésznek egész jól megy a multitask. Már csak a kamerást kellene kigyógyítani az FVSZ-ből...
Nusihusi | 2013.06.07. 02:30:49Nagyon ügyes, respect!:)

Polgár Peti: Szepesi Niki - Szexi úszónő dala
Nas | 2013.06.12. 22:49:35Az a vicces az egészben, hogy te ugyanúgy leribancozod a csajt, mert azt állítod, hogy a sikereit is a kicsapongó életmódjának köszönheti. (Sőt, ő maga is mondott valahol olyat, hogy volt, akivel csak érdekből feküdt le.) Ha viszont valaki nőként merészeli elítélni ezt, akkor az nyilván csak irigységből ribancozik. :D (Az fel sem merül benned, hogy talán inkább azért, mert pl. nem ért egyet ezzel az életstílussal?) Gratulálok! Nem kis önellentmondást sikerült itt összehoznod, remélem, észrevetted, és elfogadod a kritikát... :)










"A Mucus út, if végigwalk rajtad én.." ;-)