
Megvan benne az X... kromoszóma! ;)
Teomoart | 2013.07.02. 22:15:55Mintha csak Samuel L. Jackson-t látnám.... :D
Üzenet Puzsér Róbertnek (Barna Barnabástól, aki szerepelt már itt)
„Amikor a holokauszt elkezdted így emlegetni.”Tooni | 2013.07.02. 09:43:24Nem szólt be senkinek, a Való Világ c. műsor szervezettségét hasonlította a világégéshez, az is milyen jól meg volt szervezve, de ettól még nem lesz jó.
http://comment.blog.hu/2013/06/06/puzser_a_holokauszttal_is_ugy_viccel_mint_hajdu_peterrel
Na ezt felkapta pár érzékeny lelkű botfülű és azóta is kering a szélben.

Bekapcsolták a klímát az orosz metrón ;)
Nusihusi | 2013.07.07. 10:07:31Tesco gazdagságos klíma;)

BubiFoci - a legújabb sportőrület
bungle | 2013.07.01. 11:19:38www.life.hu/legytrendi/20130630-ez-a-legujabb-sportorulet-a-bubble-football.html
"legújabb"... Kicsit le vannak maradva, lehet többet kéne Izélniük. ;)

WC-lánc kísérlet
daveman | 2013.07.02. 04:23:52Ez a magyarázat nem igazán pontos. Pedig a figura mindent elmond ebben az öt percben, és oké, tudom, ANGOLUL teszi mindezt. Tehát ezért segítek rendbe tenni a dolgokat azoknak, akik nem értik.
Ahogy a lánc elkezd kibukni az edényből, az hirtelen nehezebb lesz, mint az a láncrész, ami a többi tetején megemelkedik, miközben a kibukó lánc húzza magával a többi részét. Emiatt ez a kibukó, nehezebb rész felgyorsul (hiszen a gravitáció egyre gyorsabban húzza), és így a könnyebb, még edényben maradó rész is vele gyorsít. És tulajdonképpen pont ezért emelkedik meg: a lendület nem engedi meg, hogy az edényben maradó láncszemek a peremnek préselődjenek, hanem felemelkednek, majd egy ponton elkezd hatni rájuk a gravitáció, és visszahullanak (mint amikor a vizes slagból felé irányítjuk a vizet). Ezt a jelenséget is érzékelteti a srác: minél magasabbra helyezi az edényt, annál magasabbra emelkedik a hullám. A tetején lévő fura hurok-alakokat pedig a hullámmozgás fizikai jelenségeivel magyarázza.
Úgyhogy a te magyarázatod annyiban igaz volt, hogy ez a "furcsa-vicces" rendszer (a lánc önmagát húzva gyorsítja önmaga másik részét a gravitáció segítségével ;) ) a lehető legkisebb energia-szintre törekszik, ezért nem préselődik neki a peremnek, mikor átbukik, hiszen a lendület ellenében energia bevitelre lenne szükség. A többi viszont nem igazán magyarázza ezt a jelenséget... bár részben igaz. ;)

Csoda és misztérium :)

Megszűnt a Google Reader... Kinyitottak a trafikok... Hétfő van... és még ez is!
Nusihusi | 2013.07.06. 23:32:28Közeleg a világvége:P

Hétfő egy életmentőnél

Egyre érdekesebb ez a helyzet Debrecenben. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?
vandk | 2013.07.05. 22:05:40még egy kis provokáczió: http://atlatszo.hu/2013/07/02/kosa-lajos-es-a-menekultaradat/

Virtuális világok bűvöletében
Egy figyelemreméltó írás Gerald Hüther professzorral, aki az egyik legismertebb német agykutató és neuropszichológus. Közérthetően elmagyarázza, mi történik a gyerekek agyában, amikor tévéznek vagy számítógépeznek.DemJan | 2013.07.03. 09:11:02Annyi, hogy a mai társadalomban nagyobb az esélye, hogy neurotikus lesz az gyerek. De ezzel nem mondunk újat, mikor az tapasztalható, hogy a társadalmi közeg az ideális jellemfejlődést ellehetetleníti. Ergo az ember nagyon könnyen elfordulhat a valóságtól és igazából meg is van rá az oka.









