
Pacman most "élő egyenes adásban"
Karesz52 | 2013.07.01. 13:48:08Ez NAGYON JÓ!!!! :D ezekkel a hangeffektekkel elmehetne horror játéknak is :D
Szerintetek ezzel mi volt a célja?
bungle | 2013.06.30. 17:23:05Azért nem egy Pavel a gyerek ( www.ize.hu/comments.php?post_id=24026 ), amilyen "bátran" mászik felfele, azt hittem leszarja a hidat... :D

Új Várhegy épül a Duna-parton
Ebben az országban mindent nagyban kell csinálni. Rakj le a telkedre pár köbméter sittet, azonnal megb@sznak. Rakj le 250 méter hosszan és 25 méter magasan és mindenki csak széttárja a kezét.defiant | 2013.06.29. 19:37:50ez van egy következmények nélküli országban!!!
és addig soha nem is lesz rend ebben az országban, míg a dolgoknak nem lesznek következményei!
mert sajnos következmények, csak a pornépre vonatkozik , de ránk elég erősen, de a vezetőknek már nem!
majd akkor lesz itt rend, ha a következmények mindenkire egyformán vonatkoznak!!! ahogy lennie kell!!

Hogyan is néz ki egy villámlás? 1000 kép per másodperces felvétel
palinkaman | 2013.07.01. 12:21:41Igazából ilyen "elengedett reakciókban", mint az égés valószínűleg előfordul mindkét folyamat, gerjesztés és ionizáció is, sőt, az ilyent többkomponensű plazmák (sokféle atom molekula gerjesztése, ionizációja) vizsgálatánál ez kimondottan gondot jelent a jelenségek leírásában: sokféle gerjesztett/ionizációs állapot, illetve ionok és molekulaionok szuperpozíciójaként lakul ki maga a láng.

Riot Raki - aktuális török alkoholos ital ;)
Tooni | 2013.06.30. 17:26:59És az iRaki rothadt Appleből készül? :D

Interaktív videóklip: Moones - Better Energy - Drunk In Session
80 sör után élvezhetőbb.HoPpY | 2013.06.29. 15:29:53Hipszterek, hipszterkednek.

Escape Plan
Végre teljesült az álma azoknak, akik a 80-as évek másolt vhs-kazettás akciófilmjei óta arra várnak, hogy Arnold Schwarzenegger összecsapjon Sylvester Stallonével! Az Escape Planben sor kerül az évszázad csatájára, aztán a két hatvanas izomhegy szépen kibékül egymással, és együtt találják ki, hogyan pattanhatnának meg a világ legkeményebb és legbiztonságosabb szuperbörtönéből. Amerikai premier: október 18.O\'neil | 2013.06.29. 16:18:38Valahogy nekem is egyből ez ugrott be, de megelőztél :)

3D-s időjárás-előrejelzés: holnap kelet felől az égő repülőgép hajtóművek forró légáramlást hozhatnak!
Resystanc3 | 2013.06.30. 23:45:06Ha nem látjuk, nem oldódna meg a probléma, de a kettő közt semmilyen oksági összefüggés nincs, tehát nem értem.
Nem féltem attól, hogy hozzájuk hasonló barommá válnék, ha látom.
Minden el van ferdítve, ez a hír is. Pont erről beszélek. De nem a tényt retusálják ki, hanem hogy halottakkal nem csinálunk 3D show-t a tévében. Érted??! Az a rossz az elmédnek, hogy ezt nem érted.
Egyébként jól látod a dolgokat, csak azt nem látod jól, hogy mi van a dolgok mögött. Ha informálódni akarsz, a tv-t pl be se kapcsold. Azok az elméletek nem annyira elméletek, a tv-ben birkák mondják el birkáknak, mit mondtak nekik, mit mondjanak... Na ezért van bajom ezzel a hírrel, a birkáktól rendeltek egy 3D war show-t, a sok birka néző meg még örül is neki.

Mai programhibás barátunk, a brazil kutyaember.
Kamu, vagy valós?Porcelanbaba | 2013.07.02. 17:24:59Persze, tök valószínű, hogy igaz. Bár lehet, csak kár, hogy 1-2 után már magától rohadnának le a felapplikált részek ^^

みっちりねこマーチ!!!
Szancso | 2013.06.28. 19:57:56Macskazene. :))









