
Több emeletnyi zuhanást élt túl...
Azok a reakciók! :D
Mentőcsomag kevésbé sikeres MLM hálózatépítőknek
Mimis | 2013.07.17. 08:57:47Lehet, hogy nekem kell majd a tanfolyam? :DD
Akarsz nyerni egy Tabletet?
Katt a képre és játssz érte a Facebookon!
Bújócska :)
Szancso | 2013.07.16. 18:40:53Mólótifuti. :)

Megvalósult az emberi meghajtású helikopter
Kanadai egyetemisták egy csoportjának sikerült a levegőbe emelkednie egy tisztán emberi izomerő hajtotta helikopterrel, és ezzel elnyertek egy 33 éve meghirdetett, negyedmillió dollár jutalommal járó műszaki díjat.
Magyar cikkSzancso | 2013.07.16. 19:13:44Leonardo most örülhet ott fenn....

Szerintetek itt ki volt a hunyó? (0:54-től kezdődik a lényeg)
rámnémetnemlelelmenteménmár | 2013.07.22. 15:39:58Ebben igazad van, túramotorost nem látni a városban.Miért is lenne ott?!:)
Chopperes is viszonylag kevés, inkább kismotor és speed van sok.A tapasztalataim nyilván velük kapcsolatosak.
Engem a gyorshajtás izgat a legkevésbé, ha azt nem a forgalom közben mások veszélyeztetésével végzi.Ha tud és mer,akkor menjen nyugodtan.

Hogyan megy fel a homok az emeletre? :)
Fuji87 | 2013.07.16. 12:34:55addig jár a tróger az ípítkezísre míg el nem törik!

Szépségápolás egy évszázada
Nusihusi | 2013.07.16. 23:33:25A posztképről azt hittem, hogy vájkálnak a szemében:(:)

„Elnézésüket kérjük a poggyászaikért. Köszönjük, hogy velünk repültek!” :D
Szancso | 2013.07.15. 17:53:26Alsó posztképen azok a tekintetek.
Akár ez is lehetett volna a poggyász:
http://www.ize.hu/click.php?id=22347&url=http%3A%2F%2Fwww.liveleak.com%2Fview%3Fi%3D367_1346421409
;)

Zöldség kupak
Cillit | 2013.07.19. 11:21:18Most bukott le a "szabvány-zöldség gyártás" ! ;)









