
Zöldség kupak
Cillit | 2013.07.19. 11:21:18Most bukott le a "szabvány-zöldség gyártás" ! ;)
Újabb gyöngyszem az orosz utakról
+ bonus anim gif: Az üveg nyertRandal Graves | 2013.07.18. 11:22:25az autósokat ki ne hagyd! közöttük van a legtöbb idióta.
Én a bringásokat 2 évente kreszre küldeném. Nem érdekelne, hogy a Kati bácsi nem tudja letenni, akkor ne is üljön biciklire. A bringára, elekromos szarra, meg segédmotorra is bevezetném rendszámot, biztosítást. Segédmotorra/ robogóra műszaki 2 évente és mindjárt más lenne a helyzet. Aztán a rendőrök bűntetgessék ezeket, mint a normális embereket.

Dubai Timelapse
közlegény | 2013.07.16. 11:08:09Csak a sziluettjét láthatod a 32. emeleten , mert már telelehelte (lihegte) az ablakot.

Tracktor autobot üzeni Optimus fővezérnek, hogy az Álcák itt vannak!
torcipepe | 2013.07.29. 15:22:51míg működött a helyi tsz, meg még mi is jobban ráértünk, szokásunk volt a haverokkal kibicajozni aratáskor megnézni a nagy gépeket. ott is mindig kint volt 2 raba steiger a tábla szélén ilyen esetekre.

Döglött macskával nem lehet sokáig játszani. Néhány nap múlva bűzlik. Addig viszont ki kell használni a pillanatot! ;)
Nusihusi | 2013.07.16. 00:37:55Egész jól bevált a terve a macskának:)

Revolúció az optikában - folyékony lencse
piszok alfred | 2013.07.16. 12:27:27"– Ezekbe a lencsékbe két olyan folyadékot töltöttünk, amelyek nem elegyednek egymásal, akárcsak az olaj és a víz. Ha elektromos áramot vezetünk rajtuk keresztül, akkor megváltoztatják alakjukat, így kapjuk meg a lencse görbületét. Egy kicsit hasonló a szemlencséhez, csak azt apró izmok állítják be a megfelelő fókuszra. "
Valóban nem pont ez volt a módszer, de a folyékony lencse domborulatának változtatása, mint mondtam, csak használati mintának számít. Nincs benne újdonság, azt, hogy a folyadék görbületének változtatása fókuszpontváltozással jár, már évszázadokkal ezelőtt felfedezték, ez csak egy módszer a görbület változtatására.
Szemüvegben pont a fókuszpont változtatására használták, 95 körül "találta" ki egy doki.

Az új margitszigeti szökőkútról készült videó
bungle | 2013.07.17. 08:17:59Gondolom a készítő olyan zenét választott, aminek a kiadója tiltja bizonyos országokban (?) a lejátszását.

Ha nem lennének mobiltelefonok... :D
Findzs | 2013.07.16. 12:00:19na ilyen reklámok kellenének :)

Elkezdődött...

Mai cukizé: táncoló talpak :)









