
A zene romboló hatása. Állítólag már több házbontásnál nagy sikerük volt. ;)

Kimerültél? Töltődj fel egy kellemes séta közben!
Cableguy | 2013.07.28. 20:46:30Mindkettőtöknek 1-es,
A Faraday kalitkából nem jut ki Rádiófrekvenciás jel illetve nem jut be. Elég annak ha a kalitka sarkain fémesen össze van kötve pl egy vas kocka oldallapok nélkül. és az le van földelve. A statikus és a nem statikust is levezeti de azt nem a Faraday hatás miatt hanem mert simán le van földelve. A kasztninál nincs Faraday hatás hisz nincs földelés. De végül is ha vezeti is az áramot azt a kisebb ellenállású fém kasztni fogja vezetni. de mint előtte mondták gumi kereke van ami ugye szigetel. A csajon is záródhatott volna az áramkör de mázlija volt.

Élő szobrok a Montreáli Botanikus Kertben

Sünszerű cukizé
„Hogy nyögdécsel, ráizgult az ujjra. :D” RavennëTooni | 2013.07.27. 02:46:33A végén a köröm van! :P

Ez egy teszt, ne kattintsd, nincs értelme...*
www.ize.hu
*szerk: ez tényleg egy teszt volt, de ha már ennyien kattintjátok, akkor biztos tetszik, kint hagyjuk :)Szancso | 2013.07.26. 19:10:51Nincs mit! ;)

Egyértelműen ki van már a töke az egésszel :D
Cuff | 2013.07.27. 11:47:07Mintha láttam volna már valahol: http://www.youtube.com/watch?v=2GSQDMYpUio

Sirályi bánásmódban van része.
drwillyx | 2013.07.28. 21:40:08Leb**ni az ablakot aztán sepróvel azt a rusnya madarat. Bele abba a mosógépbe es bekapcs kifózésre 90 fok! Ott legénykedjen! elvégre úszni tud! :D :D

Ha anyu hív, menni kell...!
TravisKestrel | 2013.07.27. 11:29:30Azért én megnézném ugyanezt a szituációt amikor a "nagy" dolgát végzi. XD

Johannes Stötter csecskebékája

Papucsállatka... aranyos, bár szájkosár nélkül nem vinném emberek közé.
Ravennë | 2013.07.27. 03:11:33Vagy Rexi a vakvezetőkutya, értetlenül ül a bejáratiajtónál, hogy ezúttal miért hagyta otthon a gazdi. :D










szerintetek elmenekült a porfelhő elől?