
Videó a spanyol vonat kisiklásáról + percekkel a vonatkasztrófa után
norbertvincze | 2013.07.29. 15:49:13plusz egyébként sincs merénylet szaga, ezzel hogy akarnád ijesztgetni az embereket? vonatbaleset? elég karcsú gondolat:)
Fonyódon az állami dídzsétáborban 40 kiválasztott fiatal dídzsézni tanul
bungle | 2013.08.09. 10:50:05Régen csak lovas nemzet voltunk, most majd lemezlovas nemzet leszünk! :)

Csak nehogy császármetszése legyen, ha nem kap levegőt! ;)
cila | 2013.07.26. 15:27:46Régi vicc:
- Jaj, Tarzan, ez nem az a hely...
- Nem baj! Tarzan erős, csinál másik lyukat.
Mi baj lehet abból, ha az ember bekap egy multivitamint, nem igaz? Pedig egy kutatás sem igazolja, hogy a táplálékkiegészítőként használt vitaminoknak jó hatásai vannak. Az ellenkezőjét számos.deyso | 2013.07.28. 18:41:26ha szar vitamint szed az ember az valóban nem jó, de ha jó minőségűt (béres meg centrum erősen felejtős kategória) akkor bőven jó, én mint allergiás eddig minden évben meg akartam halni, de fél éve szedek megbízható minőségűt és idén nem volt semmi bajom...

Túl lassúak voltak a boxutcában ;)
Cillit | 2013.07.26. 08:42:58Mekkora ötlet! Erre rakjanak kerékbilincset:)
Lehet most megy a nyári gumiért és a felni már megvolt neki;)

A börtönudvar ;)
Beetom | 2013.07.26. 23:23:21al cat racs

Jackass Oroszországban
bimbi | 2013.07.26. 20:24:02HeavyCrosséknak rá kell kapcsolni, mert az epe+ecet kombó már nem olyan trendi. :D

„Anya” vásárolni ment

Peking, 2013 - a zombi invázió elkezdődött!
Nusihusi | 2013.07.26. 19:04:27Szerintem Justin Bieber koncertre mennek:P

Nekem is volt egy ilyen macskám, csak odacsípte szegény fejét a billentyűzet fedele... :(
SilAsh | 2013.07.25. 15:09:50Pedig a macska okos jószág, megértené azt is, hogy ne zavarjon, ha egy "húzz innen, gyakorlok!" felkiáltással a gazdi a falhoz vágná ;)
Szerencsére a gazdi macskás jutúb videóval szeretne pénzt keresni.









