
Az elején még jó ötletnek tűnt...
Tooni | 2013.07.26. 11:18:05Aha http://www.youtube.com/watch?v=XMNh-77JIxA
Delfinek szórakoztatása :)
Szancso | 2013.07.24. 18:33:27A delfinek nem hordanak olyat. :D

És most kiket ment meg Orbán?
Hányan vannak a devizahitelesek? Mennyivel tartoznak? Milyen segítséget kaptak eddig az államtól? Egyáltalán, meg lehet menteni mindenkit? Vagy inkább csak azokat kellene, akik a legrosszabb helyzetben vannak? De hányan vannak a legrosszabb helyzetben? Ezeket egyáltalán tudja valaki? Mi igen, és most elmondjuk.
Orbán vezényel, és a devizahitel hibás termék
Egy korábbi cikk: Egy devizahitel nélküli állampolgár nyílt levele a károsultaknakbungle | 2015.05.13. 11:24:59http://vs.hu/gazdasag/osszes/ezert-kaptak-sokkot-a-devizahitelesek-0513

Bálna reggeli: a krillek és apró halak könnyed emésztéséhez hozzájárul naponta egy beijedt könnyűbúvár elfogyasztása...

Már a vízmélység ellenőrzést is majmokkal végeztetik ;)
themasterhealer | 2013.07.31. 15:43:33thailand

Mai tippelős. Nem-nem, ez nem az! ;)
BusKeyCome | 2013.07.27. 14:24:58"fŰszál toll". Szerintem el lett írva... :D

Amikor megnéztem a videót, csak ez jutott eszembe: hehehehehehehehehe...
makkos | 2013.07.25. 11:21:09Jah igen, szabályosan előzök egy sor, és valaki ott terem a seggemben. Jobbról előzgeti a népet és nem tartja be a sebbességkorlátot, sem a követési távolságot. Biztos én vagyok a hibás, mert ő nem tud haladni. Majd kihúzódok ha a másik szabálytalan közlekedése miatt nem kell lassítanom. És ne mondja senki, hogy sietett, mert megállni azt volt ideje... :)

Ilyen feleséget a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnék! :D
TeeJay | 2013.07.24. 20:05:06nincs jól megb@szva az a baja...

Magát szereli össze a svájci Transformer robot
viserot | 2013.07.23. 22:25:52Csak megépül már az a fránya skynet....és lessz nekünk annyi, úgyhogy mindenki igyon gyorsan amennyit csak bir....

„Mi van ezzel a rokonnal, olyan merev ma...” ;)
Tooni | 2013.07.24. 09:26:32És a kutyát is láttad? ;)









