
A bluggyhal az idei legrondább állat
Nusihusi | 2013.09.14. 14:57:26Szerintem inkább vicces, mint ronda:D
Ha a Gyalog galopp-hoz most csináltak volna előzetest...
niof | 2013.09.16. 20:09:44Mekkora! :)

Önműködő autóbelső tisztító kendő 2000

Floating in my mind - egy bájos kis animáció az életről, emlékekről... :)
AVIREX | 2013.09.14. 08:52:18Honnan tudod? :-) Mentel mar 1 heliumos lufi utan a fellegekbe? ;P

Erigggyé mán innen teee!!! :)
Szancso | 2013.09.13. 22:58:47Heavy cross ;)

Elég meleg már a víz? ;)
beela | 2013.09.13. 10:50:01Aki sokáig nézi az örvényt, az örvény visszanéz rá.

Mai bünti: Paco - Mayo
hawkeye | 2013.09.13. 12:07:03Ja. Nincs 2 hete, h a Vizafogón reggel 6 táján forgatták a városi részt...

Egy nagyobb hajóra lesz szükségünk...
beela | 2013.09.13. 10:45:09Úgy érzem ezt nevezik frontátvonulásnak. Ha már felhőt / esőt hoz, akkor szerintem hidegfront lehet.

Méretes angolnát fogott a gyerek ;D
Nusihusi | 2013.09.14. 14:22:37Hogy marakodnak már rajta:D

Ó Rómeó, miért vagy te béna ló... illetve Vízkereszt, vagy amit akartok! ;)
7sleeper | 2013.09.13. 07:42:27az árvízi hajós ük-ükunokája: Miguel W. Esselényi :-)









