
Az anyjától tanulta ;)
Szancso | 2013.09.14. 15:41:57Ez a villanypóz-na. :)
Nagyon mellélőtt Sir David Attenborough vagy tényleg vége a természetes szelekciónak?
Több tudós is bírálja David Attenborough a Radio Timesnak adott interjúban tett kijelentését, miszerint „vége a természetes emberi evolúciónak”. Az elmélet cáfolói szerint az emberi fejlődés még egyáltalán nem ért véget, sőt számos példa is igazolja, hogy felgyorsult. Emellett lehetséges, hogy a modern technológiák fejlettsége miatt jövő embere fejletlenebb aggyal fog rendelkezni, mint a ma élők.7sleeper | 2013.09.17. 15:15:51:-)
"Szerintem maga pont ezt akarta mondani."
;-)

Adj egy kis löketet az életednek! ;)
dclxvi | 2013.09.15. 13:58:25a mondanivaló:
ha olyan sivár az életed, mint egy sivatagi kifőzde, kezdj el pénzt adni nekünk! minél töbet adsz, annál jobbnak fog tűnni a valóság! persze a végén nagyot buksz, még sötétebb lesz minden, mint az elején volt. a telefonodtól pedig már nem tudsz majd szabadulni :)

Egy fura hobbi
Lehet ezt ruha nélkül is! ;) (kicsit NSFW!)norbertvincze | 2013.09.15. 17:32:54nem rossz hobbi ez, friss hegyi levegő, panoráma, intenzív testmozgás. Mi kell még?:)

Barbie Thomas, a kar nélküli bodybuilder nő
7sleeper | 2013.09.16. 19:21:55csak öle nem ölelne megölne.. ;-)

Energiatakarékos fűnyíró
Findzs | 2013.10.09. 16:08:33ez egy nagyon jó ötlet

Van (kenyér) Zsándám?
Ravennë | 2013.09.14. 20:46:39Loctite pillanatragasztó gélt...

Öntőforma készítése jól

Phonebloks - Legózd össze a telefonodat!

A Skynet már mindenkit figyel ;)
Mec | 2013.09.16. 23:09:58Elég gyenge reklám a DJI Phantom-nak.









