
Robert Capa ;)

Kertöntözés megoldva ;)
Nusihusi | 2013.09.18. 23:16:26Ez se normális:P

Hot Girls of San Diego Comic Con 2013
Tooni | 2013.09.19. 02:18:29Gratula, leribancoztad a hivatásos modelleket.

Szakállas nőt küld Ausztria az Eurovízióra... végül is, ha Magyarországnak lehetett? ;)
bungle | 2014.05.12. 11:03:16És itt még nem is sejtettétek, hogy ő nyeri. :)
„Keresek ingyen elvihető 38-39-es lábbeliket lányom és magam számára, megunt könyveket bármilyen témában, és konyhai eszközöket kiskanáltól akár a mikróig. Köszönöm.”the thing | 2013.09.19. 01:06:37Magyarország szeretlek! Na, megyek (rókázni) ordibálok egyet a vakonddal.

Valami Amerika
the thing | 2013.09.19. 01:12:27Ezek szerint ott ennyire lehangolóan unalmas az élet? :)

Orosz rulett a jégen :)
Nusihusi | 2013.09.18. 23:35:33Mért nem mély vízben csinálták?!:P

Gondolom nem ritka, hogy valamiért nem nyitja a kulcs a zárat :D
cila | 2013.09.18. 18:44:44Nem fotosop. Más program. Ha mégis valóság, Esőisten siratja Mexikót.

„A szere-szeretőmnek szere-szeretője egy szere-szerecsen törzsfőnök, ele-elefánton tovalovagol és buzu-buzogánnyal lő. A füli-füliben két kari-karika, a szeme-szeme szikrát szór...” :D
Remélem a Disney vagy a Pixar megfilmesíti Bubbles, az árva elefánt és Bella, a labrador történetét! :)Tooni | 2013.09.18. 02:59:01Biztos többen kattintottatok volna rá, ha a videóban szereplő szemrevaló spinét teszik ki posztképnek ;)
http://i.imgur.com/nmPIbPj.jpg
Szemmel láthatólag szereti az ormányosokat :D

Havi egymilliós fizetés ágyban fekvésért!
Több mint 2,5 millió forintot fizet az amerikai űrkutatási hivatal, a NASA azoknak az önkénteseknek, akik hajlandóak 70 napot ágyban tölteni, miközben vizsgálják őket.SilAsh | 2013.09.18. 09:58:18""Vegye be a hőmérőt hölgyem...igen, tövig." :D"
Lehet, hogy rájöttek az 51 -es körzetben, hogy hogyan lehet a parabola antennát beszerelni az ember s*ggébe? :D
Valahogy ki kell próbálni azt a sok kütyüt, amit "Paul" -tól szerváltak ^^
Amúgy komolyra fordítva a szót. Egy hétig nyomtam az ágyat fekvőgipszben, de nekem már végem volt. Még ha ki is bírják azt a hetven napot valahogy, mi lesz velük, ha fel akarnak állni, és járni egyet?










(kriogén cigány milyen lenne.. alighogy nem mirelit, máris lop. Walt Gips(e)y* :-)))
W. Gips(e)y, a W. Renátó fia és tezsvíre