
Havi egymilliós fizetés ágyban fekvésért!
Több mint 2,5 millió forintot fizet az amerikai űrkutatási hivatal, a NASA azoknak az önkénteseknek, akik hajlandóak 70 napot ágyban tölteni, miközben vizsgálják őket.
A bírónál elszakadt a cérna ;)
zed911 | 2013.09.18. 15:13:34Egyértelmű, hogy forgatás...

„Atombunker” 8 méterrel a föld alatt
Az 1486 négyzetméteres las vegasi lakásnak van saját kertje, műanyagból készült fákkal és műfűvel; van medencéje és jacuzzija; van jól felszerelt konyhája, kútja, bárpultja és kandallója. Legfeljebb annak lehet némi hiányérzete, aki szereti a napfényt, de az ő gondjait is enyhítheti az adott napszakhoz igazodó világítás. Az ingatlant az Avon egyik vezetője építtette még a hetvenes években; akkor körülbelül 10 millió dollárt kellett fizetnie érte. 2005-ben adta el az épületet, de akkor már csak kétmillió dollárt kapott érte. A Zillow ingatlanügynökség honlapja szerint a házat most 1,7 millió dollárért árulják; ideális otthon az atomcsapástól rettegő embereknek.VBK | 2013.09.18. 11:04:41Ezek nem megoldhatatlan problémák.
A levegőből ki lehet szűrni a radioaktív részecskéket. (A HEPA szűrőket pl pont a Manhattan program során fejlesztették ki).
A vizet újra lehet hasznosítani, lásd MIR űrállomás! De tisztítás után már lehet a "kinti" vizet is használni.
A világításhoz szükséges áramot egy RTG generátorral elő lehet állítani évtizedeken át.
Hiroshima és Nagaszaki is lakott város maradt. Ráadásul az elmúlt 60 évben 2000 db atombombát robbantottak fel ezen a bolygón, mégis élhető maradt.

A világ legkisebb autója - nagybevásárlásra nem igazán alkalmas, de a kétliteres tankkal 36 kilométert lehet megtenni.
Ravennë | 2013.09.21. 00:09:20Hahaa... biztosan egy angyal lehet. :D

Parkolásnál is így tanulta a hölgy... ;)
Randal Graves | 2013.10.01. 13:22:21ugyanezt érzem minden női parkolásnál :D

Gyógyír macskajajra

Ezt a reklámot minden magyar kereskedelmi csatorna betiltotta. Egyetlen egyszer sem merték leadni. Szerintetek miért?
bungle | 2013.12.04. 11:44:12Nem gondoltam, hogy egy ilyen oldalból 1 kevés... Ma láttam, hogy van már ilyen is:
www.victoriamilan.hu
www.velvet.hu/sztori/2013/11/13/kiakadt_a_fotos_az_orban_fele_tarskeresos_plakaton/

Ház egy 40 méter magas mészkő monoliton (Imereti, Grúzia)
Angol cikk még több képpel
Magyar cikk: Maxime Qavtaradze, egy 59 éves szerzetes, aki egy grúz hegyen élbungle | 2013.11.06. 13:10:28www.funpic.hu/hu/kategoriak/hazak-epuletek/47000_?categoryId=14&position=&large=1

Te vagy a fogó! :)
Ravennë | 2013.09.17. 02:04:46Nem érdeklik holmi buta előjátékok, rögtön rátért a lényegre... :D
(Ám megmosolyogtató kis jelenet ez. :))

Az Aigner Szilárdot még értettem, a palócosat bírtam, Onyuthán röhögtem, Gaál Noémit csak néztem, de most milyen idő lesz?!
Nusihusi | 2013.09.17. 21:15:52Szerintem jó, 1 kicsit világvége hangulata volt :)










Lehet, hogy rájöttek az 51 -es körzetben, hogy hogyan lehet a parabola antennát beszerelni az ember s*ggébe? :D
Valahogy ki kell próbálni azt a sok kütyüt, amit "Paul" -tól szerváltak ^^
Amúgy komolyra fordítva a szót. Egy hétig nyomtam az ágyat fekvőgipszben, de nekem már végem volt. Még ha ki is bírják azt a hetven napot valahogy, mi lesz velük, ha fel akarnak állni, és járni egyet?