
Az Aigner Szilárdot még értettem, a palócosat bírtam, Onyuthán röhögtem, Gaál Noémit csak néztem, de most milyen idő lesz?!
Nusihusi | 2013.09.17. 21:15:52Szerintem jó, 1 kicsit világvége hangulata volt :)
Tudományos szenzáció: egy nigériai egyetemista mágnesekkel bizonyította be, hogy a melegházasság rossz
Nas | 2013.09.17. 20:27:18:DDD Ez mekkora! A hülyéje. Remélem, anatómiából is így vizsgázott mondjuk patkányboncolásnál... Ez a szív, oké, ez a lép, ez meg a...ööö...tatárbifsztek. xD

Фреди és Бени, a két orosz kőkorszaki szaki :D
Nusihusi | 2013.09.17. 21:04:08Elsőre orosz helyett azt olvastam, hogy erőszakos:D

Stohl Bucikli újra száguld :)

Síugrásos japcsigémizé :)

Jézus Lengyelországban
Korábbi „alamizsnát az ex-leprásnak”7sleeper | 2013.09.16. 19:26:22Jézus változatlanul Lengyelországban ;-)

Hééé te! Jössz csak vissza!
dettybee | 2013.09.16. 11:05:10Először én is. Aztán, hogy egy kígyó menekül előle, na de akkor hol az eleje? Éés megvilágosodtam :D A makkák mind dilisek :D

30 évvel később
bungle | 2013.09.16. 21:51:10Vagy már nem. ;)

Mehetünk! :)
hawkeye | 2013.09.16. 12:10:44Jól felizgultál a sok vason, mi...?

Kedvem támadt venni egy kinyitható, piros széket. :)
Cableguy | 2013.09.14. 23:14:23Na azt várd ki hogy ilyen (amúgy nekem is tetsző ) reklámok megjelenjenek a magyar médiába. Majs csinálnak hamisan éneklő gagyi dalocskás baromságokat vagy gusztustalanságokat. vagy egyenesen unalmasakat.









