
Jugoszláv lemezborítók

Egy újabb bűvész vidra. :)

Homoki „tunyacsáp” ;)
Ezek a Krakenes fiúk mindig kitalálnak valamit.
Mondták a haverok, hogy kijött a GTA V, de nem gondoltam, hogy ennyire élethűre sikerült...
odabaxok | 2013.09.20. 09:06:52jj, élethű ;)
http://www.collegehumor.com/video/6919684/gta-5-is-so-realistic-its-boring

Ki vagy ha éhes vagy? :D
nivea | 2013.09.19. 19:44:20Az a spirális lábborotválás!:D

Engem is átverhetnének! ;)
zed911 | 2013.09.20. 07:09:00Ahol ilyen könnyű megberhelné a szomszd csapját ott komoly biztonsági gondok lehetnek...

Rajkó zenekar
Vajon mennyi héliumot használtak el a produkcióhoz? ;)7sleeper | 2013.09.21. 20:35:39amiért cigi sem volt egyikük szájában sem.
a kivégzőosztag szemkendőt is
elfelejtett vinni az "előadásra".. ;-)

Férfiakon szimulálták a vajúdás és a szülés fájdalmát - két óra múlva feladták a srácok
Két holland műsorvezető, Dennis Storm és Valerio Zena úgy döntöttek, hogy alávetik magukat egy kísérletnek: elektródák segítségével szimulálták rajtuk a szülési fájdalmat, hogy megtapasztalhassák, mit is kell egy nőnek átélnie, amikor életet ad egy babának. Noha a sztereotípia szerint a férfiaknak sokkal magasabb a fájdalomküszöbük, mint a nőknek, ez a videó is bizonyítja, hogy ez egyáltalán nincs így.norbertvincze | 2014.07.27. 16:58:00koppintották a hollandokat:
https://www.youtube.com/watch?v=ws3MoSZrb58

Szerencsics Szergejovics
Nusihusi | 2013.09.20. 21:58:31A második születésnap...

Tanulmány a mai fiatalokról: befordultak, passzívak, kilátástalannak érzik a helyzetüket. Vajon miért?
kizcar | 2013.09.20. 13:37:08mit várnak??? hogy hitelcsapdában, 80e forintos keresettel boldog leszek. örülök, ha ki tudom törölni a seggemet. de majd megoldom, remélem megtudom. kár, hogy ehhez talán majd itt kell hagyni az országot. bár lehet ez nem is olyan nagy baj.










am megyek a mosdóba és úgy teszek, mint Carrey