
Szerencsics Szergejovics
Nusihusi | 2013.09.20. 21:58:31A második születésnap...
Tanulmány a mai fiatalokról: befordultak, passzívak, kilátástalannak érzik a helyzetüket. Vajon miért?
kizcar | 2013.09.20. 13:37:08mit várnak??? hogy hitelcsapdában, 80e forintos keresettel boldog leszek. örülök, ha ki tudom törölni a seggemet. de majd megoldom, remélem megtudom. kár, hogy ehhez talán majd itt kell hagyni az országot. bár lehet ez nem is olyan nagy baj.

Golyószórólap naptár-fotózása - a kulisszák mögött

Loom
Őrületesen jó hangulatú animációs film egy pók sikeres vadászatáról.
Egy elégedetlen autótulajdonos - kalapácslakkozott BMW, nem tetszett a színe ;)
Nusihusi | 2013.09.20. 21:36:53Adja másnak, ha neki nem kell, de ne verje szét, mert az pocsékolás:P

Gyönyörű hasas! ;)
Ravennë | 2013.09.18. 23:45:31Ez esetben kár, hogy nem voltam ott! :)

Nézz a szemembe, ha velem beszélsz és vedd le azt a hülye szemüveget...! ;)
gyocska | 2013.09.18. 21:37:25A nyolcadik utas! :D

Tüzesen süt le a nyári nap sugárhajtása
Az ég tetejéről a marhacsordára.
Fölösleges dolog sütnie oly nagyon,
Az űrhajós az aktatáskát otthon hagyta vagyon.(részlet a „Tehénhajtómúúú” c. műből)mue | 2013.09.19. 08:51:14c64 Thrust jutott eszembe

Légyirá... izé... légiirányító leszálláshoz. ;)

Robert Capa ;)
7sleeper | 2013.09.18. 18:56:56XVI. Lophalép fáraó reinkarnációja méghozzá ;-)
(kriogén cigány milyen lenne.. alighogy nem mirelit, máris lop. Walt Gips(e)y* :-)))
W. Gips(e)y, a W. Renátó fia és tezsvíre









