
Harckocsitemető Harkov városa mellett
Lewy | 2014.06.22. 19:33:55Gyerek koromban mit meg nem adtam volna ilyen játszótérért...:D
Bár a gitártörést hiányoltam belőle, de azért így is zúzósra sikerült...

Ők is érzik, hogy péntek van ;)

x.pose, a hordható szobor-ruha
Ravennë | 2014.06.20. 16:19:12Kér valakitől segítséget facebook-on.

Egyre hatékonyabb a rendőri munkavégzés, dícséretreméltó milyen hamar kiért a helyszínre...
ddeniss | 2014.06.23. 21:35:37Záróvonal, gyalogos átkelőhely, nincs megkülönböztető jelzés bekapcsolva. Kellemetlen.

Szobanövények lustáknak
Ravennë | 2014.06.20. 13:25:23Ezek pont olyan növények, amik ha valódiak lennének sem igényelnének sokkal több odafigyelést :D ...de jópofa.

First Moon Party, avagy anyának nem hazudunk
Nem tudom eldönteni, hogy sajnáljam-e vagy sem...AVIREX | 2014.06.20. 13:00:50Cimke patryt javítsd kérlek :)

„Ez kiszőrösödött, hozz egy másikat!” :)
Porcelanbaba | 2014.07.01. 22:35:51A mi macskáink egy időben nagyon rákaptak arra, hogy a kis Fiat Puntonkat felfedezzék belülről, egy időben egyszerre egy egész kusmacskaalom lakta be naponta és ha benéztél a kocsi alá, kis fejek lógtak lefele belőle :D ha mentünk volna valahova, a macskák meg sehol, akkor felnyitottuk a motorháztetőt és mindjárt megvoltak, tetszett nekik a meleg, bár nem csak akkor bújtak be, miután hazaértünk a kocsival :)

Lomtalanítás ;)
Johm McClane | 2014.06.23. 08:56:50Meg amúgy is, nem Biszmózt kell mondani?

Kreatív kampány, egy amúgy megosztó témához
Szoptatás mindenki előtt, el kell-e bújni?Purple | 2014.06.22. 10:18:38Én pl láttam. :D Meg tisztába tevést, meg a parkoló kellős közepén dolga végeztetést is, mikor ott volt pár méterre a vécé... De hát megtehetik...









