
„Most már visszaadod?” :)

TESZTELD LE INGYEN!
vadonka | 2014.06.27. 08:50:24ez itt a reklám helye lenne? :)
Booboo professzor és kis barátai :)
Szancso | 2014.06.26. 18:03:07Ez nem a "pigmalion"?
Báj fej lady. :)

Irak visszafoglalása és térdre kényszerítése - egy borzalmas polgárháború új fejezete
Elképesztő mészárlásokkal sokkolják a világot az iraki ISIS dzsihádisták.
Figyelem! Felkavaró tartalom!
Borzalmas a helyzet Irakban! Az ISIS nyilvánosságra hozta saját felvételeit, mit művelnek azóta, hogy lerohanták Irakot.
„Ettől a naptól fogva senki nem áll a mujjheddinek és az iraki nép közé” - írják... Aki eddig igen vagy ezután ott áll, az a halál fia! 1700 iraki katona kivégzéséről tettek közzé megdöbbentő fotókat a napok alatt Irakot sokkhatás-szerűen térdre kényszerítő terrorcsoport, az ISIS fanatikus dzsihádistái.
A nemzeti bank kirablásával 450 millió $ értékű aranyhoz és készpénzhez hozzájutva jelenleg a leggazdagabb terrorcsoportok között tartják számon őket.
Itt egy 1 órás videó! (Csak erős idegzetűeknek!)norbertvincze | 2015.12.23. 11:00:20már nem csak rádiójuk, de már rendőrsége is van az "iszlám államnak"
https://www.facebook.com/RTvids/videos/1123639364312982/

Ott szalad a vacsi!
7sleeper | 2014.06.30. 22:04:47-nem ettél?
-evet.
;-)

Bocsesz, lábon fostalak...
7sleeper | 2014.06.30. 22:11:33f-fel nem volt elég? ;-)

Hasan Kale különös helyekre festett mikro alkotásai
cila | 2014.06.27. 11:23:32Mennyi bölcsesség halmozódott s halmozódik?
- Ne nevess chorán. Az nevet utóljára aki élve megússza.
Folytassam? tudok még, ilyen hülyeségeket:
- Chorán reggel ritkán rikkant a müezzin...

Ecto Harvest - klasszikus egérgyilkos zuhatag játék, szép grafikával
10000 felett már egész jónak számítotok (nekem még nem sikerült elérnem, bár még egészben van az egerem). :)Szancso | 2014.06.26. 19:06:44Nem állatkínzás, hogy az egered játszik helyetted? :)

Himnuszra kinyíló hűtő - Király Linda konyhájában is elférne egy ilyen magyar változatban. ;)
Közösségi oldalakon látottakból ítélve azt hisszük, hogy mindenki élete jobb a miénknél. Gondolkozz el rajta, vajon ez tényleg így van-e!? ;)izé012 | 2014.06.27. 12:54:33Magassarkú csokit? :-)
http://cruise-international.com/wp-content/uploads/2012/04/Gerry-Wilton-with-chocolate-shoe.gif









