
Zárszakértő ;)

Téged vár a tekercs gyár! ;)

Zoo Jeans - vadállatok által „tervezett” öltözék ;)
Szancso | 2014.07.05. 14:07:17Persze :)
http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/a6/d6/lion,animal,fashion,girl,photo,photograph-a6d67d38dd9ac3a68766ed57707d1762_h.jpg

Ilyen, amikor az agresszív motoros csorda besegít a .... ;)
hawkeye | 2014.07.05. 09:34:35
Vajha minden országúti konfliktus így végződne.... Milyen jót tenne a népszaporulatnak... :)

Ma 2 új kifejezést tanulhattok az Izé jóvoltából. :)
1. Bubbling: egy új és gusztustalan őrület Ausztráliából, melynek keretében a fotó alanya a saját szájába vizel.
2. Mamading: a bárok személyzete mindenféle szexuális aktusra bátorítja a fiatal nőket, cserébe ingyen alkoholt ígérve.lilaflexninja | 2014.07.07. 07:31:01Ezek a mai fiatalok! mi még legalább mások szájába vizeltünk, és egy lány csak egy-két fiút szopott le a szot üdülőben az éva vermutért. Hova fajul a világ.

A Teqball után szabadon, itt az újabb magyarok által kifejlesztett játék. A „Cigány tekét” Karcagon mutatták be.
MADve | 2014.07.06. 19:43:34http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20131123142556/adventuretimewithfinnandjake/images/f/f0/Dafuq_meme.jpg

Smoothini „sója” :)
lilaflexninja | 2014.07.07. 07:39:08Miért ő tényleg varázsol? Ezt sose értettem, amikor valaki azt mondja, hogy de hát David Copperfield, csak videó trükköt, meg zsinórt használ. Közben úgy is hívják, hogy illúzionista! Hát mások se varázsolnak, csak trükköket használnak. Ez a lényege, hogy minél egyszerűbb, minél primitívebb trükköket előadjanak úgy, mintha valami csoda nagy dolgot csinálnának. A látvány a lényeg.
!gye most nagy divat ez az utcai varázslás. Na az ötödik csókánál már ugyanazokat a trükköket látja az ember, szóval valahol ezeket is megveszik, továbbadják, és ha rájönne az ember, hogy hogy csinálja hogy átnyúl az üvegen, vagy hogy beledobja a mobilt a folyóba, aztán ott van a kezében, na akkor is jönne a csodálkozás, hogy de piti trükk, meg beépített emberek vannak, meg előre rákészülnek. De ha elhiteti velünk, hogy mekkora csoda, akkor jó. Teljesen mindegy, hogy hogyan éri el. Szerintem. Ennek ellenére a hagyományos bűvészkedés tényleg uncsi már egy kicsit, itt is az van, hogy növelni kell az ingert már.

Sok nő megirigyelhetné... faterkáim, meghatódtatok? ;)
FatSnakeFoot | 2014.07.04. 15:23:11"Boys Don't Cry"
Amúgy meg.;)

Vidéki László, vidéki ló... ;)
hawkeye | 2014.07.05. 09:42:48
Egyébként a jövő héten megmutatom, pár Edinburgh-i ismerősömnek. Csak hanggal, és találják ki, melyik skót nyelvjárást hallják.... :)

Hipp-hopp, jön Hukk! ;)
Ravennë | 2014.07.04. 13:44:46Nagymama, miért ilyen cuki a pofid?










Amúgy nem kellene az olcsó kínai rabszolga munka, ha nem lenne rá igény. Ennyi az egész, kereslet kínálat. Amíg nálunk is boldogan veszik meg a kínai bóvlit, addig lesz. Ja hogy a nike is kínai bóvli, de közben tök drága? Az meg senkit nem érdekel. Aki annyira aggódik más termelők, gyárosok, és munkások jólétéért, vegyen fair play terméket háromszor olyan drágán, illetve nézze meg, hogy mit hol gyártanak, és csak a magyar terméket vegye. JA hogy az drágább? Ja hogy 20 forintért anyánkat is eladnánk és akkor már nem érdekel, hogy kínai, román vagy szlovák (tej pl)???? Hozzánk meg jön a mercedes gyár, és lehet a stuttgarti német meg ezen anyázik, hogy most meg neki nem lesz munkája.