
Bár ez csak egy egyszerű hétköznapi használati tárgy, de az ollókészítésnek is megvan a maga művészete. :)
PabY | 2014.07.04. 14:37:50Hát a videóból is kiderül hogy nem egyszerű ám összerakni 1 ollót hisz a két pengének futnia kell egymással.
„Hé, te ott! Mit leskelődsz utánam azzal a nagy pupilláddal!?”
bungle | 2014.07.07. 19:54:27De az.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pallas's_cat
http://hu.wikipedia.org/wiki/Pusztai_macska

Festmény illúzió
lilaflexninja | 2014.07.04. 07:25:28Múzeum - múzeum, az a lényeg, hogy voltam egyszer. (szmájli)

Elbújtam :)

Proud Whopper - a Burger King „melegburgere”
Te kérnél ilyet itthon? :)tool | 2014.07.04. 14:12:11hu ezt lespoilereztem bocsi (gondolom amúgy sokan annyira meghatódnak mint a feka csaj)

Felnőttek játszótere :)
Szancso | 2014.07.03. 19:13:29"Játszani is engedd, szép komoly fiadat!" :)

A japán Lázár János Oscar-díjas alakítása
a janek | 2014.07.03. 16:16:29héjjj ott a válaszom :D O.O

Biztosan nagyon melege van...
Szancso | 2014.07.03. 19:09:36A tetvek legjobb ellenszere a nyaktiló, bár ahogy elnézem kicsorbulna. ;)

Futófény :)
lilaflexninja | 2014.07.04. 07:23:24A lexusnak, bmw-nek annyira jó hangulatú reklámai vannak, igazán igényesek - mondjuk én nem vennék - közben a célközönség nagy része akkora paraszt. Legalábbis a világnak ezen a felén. Én csinálnék olyan reklámot, hogy mondjuk beszáll a 150 kilós fuxos kigyúrt kancigány szájában egy fél oldal szalonnával, beindítja a motort és azt mondja: tesó ettől aztán bedől a putri fala is. Jó mondjuk a reklálmokat nem is itt készítik, hanem olyan országokban, ahol mondjuk normális emberek is ülnek nagyobb számban ezekben az autókban. Viszont amin megdöbbentem, Maseratti reklám a tévében !?!?!?! azért ezzel veszít a presztizséből kicsit, biztos nem megy a bolt.
Tudja valaki, milyen programmal csinálják az ilyen videókat, gifeket, ahol egy videón így folyamatában látszik a mozgás?

Régen még milyen szabályosan közlekedtek a motorosok. ;)
hawkeye | 2014.07.03. 13:22:34
Egy újszülöttnek minden poszt új.... :)









