
29 híresség egy torokban :)
Tooni | 2014.07.14. 18:12:26ehh..
A szelfi káros is lehet... ;)
hawkeye | 2014.07.03. 18:04:02
Nagyjából egyetértek veled.
Egyetlen dologban nagyot tévedsz. A cigányok, bennünket, fehér embereket, nemes egyszerűséggel parasztnak hívnak.
Ezt lehet nekik, de ha te cigánynak neveted őket, akkor a liberálhiszteroidok azonnal elkezdenek sikoltozni.
Csak ennyi, kiegészítésként....

Albert EinsteinRay Jessel nevű, 84 éves bácsi pénisz dala az amerikai tehetségkutatóbanbungle | 2014.07.02. 13:11:55"Albert Einstein" :DDD
Végre már dal is született Conchita Wurstról! ;)

Így lehetnénk olyan boldogok, mint az osztrákok
Minden magyarnak érdemes lenne leszállni a szürkemarháról, félretenni a csattanós ostort és a sztereotípiákat, és komolyan elgondolkodni a magyarság valóban fontos sorskérdéseiről. Az osztrákokkal sok a történelmi és kulturális hasonlóság, ráadásul annyival azért nem is gazdagabbak nálunk, rangsorban mégis sokkal boldogabbak nálunk. De akkor mi lehet boldogtalanságunk oka? Két magyar közgazdász összeszedte...közlegény | 2014.07.03. 16:38:07paradox, de attól érezzük magunkat jobban, ha panaszkodhatunk, siránkozhatunk (apróságokon, pláne ha nincs is igazán miért) és erre találunk a legkönnyebben hallgatóságot. Na ez a hungarikum, amit máshol nem értenek.

Ne vezess ittasan!

Hüvelytornáról már hallottam... ;)

Ez a motor már kétéltű.
Élien | 2014.07.02. 16:14:00Az ember aki motorral ment és gyalog jött...

Vincent Prady 360°-os panorámaképei

TEQBALL, magyarok által kifejlesztett játék - ebben a fociban biztosan mi vagyunk a legjobbak ;)
FatSnakeFoot | 2014.07.02. 12:04:22Persze, értem. Csak úgy gondolom, hogy ennél jóval nagyobb ötletek porosodnak egyes szekrények mélyén. Az igazán technikás játékosok sík felületen is tökéletesen tudják, tudták ezt a sportot űzni. Biztonság és kinézet szempontjából van előrelépés, bár ha alárúg az illető, itt is letörik a lábfeje.:)
A projekt sikerességét inkább Hank Ten Cate-ban, Koeman-ban és a futurisztikus kialakításában látom, mintsem a funkciójában.
Annak viszont örülök, ha egy sporteszköz sikeres, bár tartok tőle, hogy ez is csak egy szűk rétegnek lesz elérhető...

Mert adni jó. :)









