
Spanyol kutyavécé

Az idei testfestés fesztivál műremekei
AVIREX | 2014.07.08. 12:28:20A lilaszarvas nő tetszik :)

Béka(comb)királyfi

Lecsúsznál a világ legmagasabb csúszdáján?
vnyoc | 2014.07.08. 20:08:12Le bizony.

Micimackó legújabb kalandja :)

Kell-e végzettség a politikusoknak?
„Írni és olvasni azért jó lenne, ha tudna a polgármester” - nyilatkozta egy szlovák politológus, aki szerint az viszont már alkotmányellenes, hogy hazájában nemrégiben középiskolai végzettséghez kötötték a köztisztségviselést. Nálunk pedig óriási divat elővenni azokat is, akik diploma nélkül hoznak döntést. De miért?SilAsh | 2014.07.09. 13:21:07Én csak azt szeretném, ha az ország minden rétege képviselve legyen, nem csak az "értelmiségi".
Attól hogy valaki úgymond tanulatlan, még nem jelenti azt, hogy nincs meg a józan paraszti esze, a normális ítélőképessége. Persze neki nem kell szaktárcát vezetnie, de lássuk be: az hogy agyontanult valaki, még nem jelenti azt sem, hogy az adott pozícióját el tudja látni. Az Orbán kormányban is nagyon sok inkompetens idióta ül a nem megfelelő helyen.
Nagyon sok posztot nem a rátermettség határoz meg, hanem ki mennyi támogatót hozott a kampányhoz, ki mit tudott anno kialkudni, amikor a tortát szelték.
Aztán meg vegyük a "végzettséget". Ugye milyen fasza pozíciókat lehet elérni fénymásolóval. Vagy a "hejesírással"?
Elég ha van papír.
Aztán a képviselő urak hajlamosak megfeledkezni azokról is, akik nem tömik a zsebüket valami lobbi címén.
Nem feltétlen iskola kellene, hanem becsület.
Szerintem.

Kár, hogy betörte azt a drága üveget... ;)
Nusihusi | 2014.07.08. 20:38:40Ettől én is megijedtem :D

Kiszivárgott felvétel a Star Wars VII németországi forgatásáról. ;)
Tooni | 2014.07.09. 23:02:07Veszélyes ám ilyen közel a "fekete lyuk"hoz :D

Pigbull :)
Nusihusi | 2014.07.08. 20:30:50Ez nem az, aminek látszik :)

Horrorisztikus jégeső Romániában
Ditpet | 2014.07.07. 17:53:59Nem lehet, hogy a helyi kiskamaszok dobálták kővel az útmenti árokból? :D










Ez mind szép és jó, és most nézzük meg a való életben...
http://www.youtube.com/watch?v=zGdGEili3LE