
Persze, lehet a Pride-on vonulni, csak minek?
Miközben külföldről megveregetik a kormány vállát a Pride engedélyezéséért, ők rossz ötletnek tartják a felvonulást, ami szerintük nem old meg semmit. Vagy egyszerűen nem foglalkoznak vele.
Szerintetek a Pride segít a melegek elfogadásában?
Még 2 videó:
Itt nem lesz buziházasság
Nincsen Pride mocskos buzizás nélkül
Megtalálták a szerelmet a derékban összenőtt ikrek
Tooni | 2014.07.07. 22:47:08Más lesz az. A sok vegyszer az oka. Teli van mindenféle méreggel ott már a föld, a víz.

Jól szóló gitár ;)
bungle | 2014.07.07. 10:29:36Orrhang lesz az! ;)

25 észbontóan jó szobor a világ minden tájáról

Újrahasznosítás orosz módra
„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”Horvipapa | 2014.07.14. 09:48:06Összefonva akár damilos fűkaszához is beválna. Briliáns.

TaxiPlus és nincs mínusz!
a janek | 2014.07.14. 20:22:17végül is plus- plus ,lebokszolják egymással

Tűzijáték nem mindennapi „helyszínről” videózva
Mimis | 2014.07.07. 10:44:22Azért a légvédelem eléggé ergyán dolgozik.... :)

LIFX - az újra feltalált villanykörte

Nick Heidfeld 280km/h-ás sebességnél lepofozza „utasát” :)
solution45 | 2014.07.09. 14:59:21Zöld pokol!

Hannibal food-stylistja










Buzulmán