
3 kerék, 2 pedál, 1 ülés, 0 gyakorlati cél

„Régi” idők focija ;)

Tévedésből lőhették le a maláj gépet
Az amerikai hírszerzés elemzése szerint a szakadárok ellenőrzése alatt álló donyecki területről lőtték le a maláj utasszállító repülőgépet. Az oroszok felelőssége pedig a fegyverszállítás, és vélhetően a hiányos kiképzés lehetett.norbertvincze | 2015.07.17. 11:26:19http://hvg.hu/vilag/20150717_Itt_a_bizonyitek_a_lelott_malaj_geprol_Me
Csupán fél perc egy orosz kereszteződésben...
mue | 2014.07.24. 21:16:03a kisbusz már hátulról is meg volt törve (lehet akkor tört meg amikor izomból hátratolatott). a piros kocsi is azelől menekült be a kamerás elé. tehát mindegyik koccanást ő generálta.

Uraim, így kell csajozni! ;)
bungle | 2015.09.28. 10:25:08norbertvincze küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=uJQTo63-Z4I
Szöveg: "Nagypapi nem gatyózik ;)"
rave - www.youtube.com/watch?v=OzJBS1YF17Q
bee gees - www.youtube.com/watch?v=ajCm3U9i4p8
dr dree - www.youtube.com/watch?v=JGbbFIK3Lrk
Meg még egy csomó verziót küldött...

Catlóve :)

Barcelona GO! - így is be lehet egy várost röviden és kreatívan mutatni!
lilaflexninja | 2014.07.23. 07:03:25Nekem nagyon tetszett, olyan valószínűtlen hangulata van. Nem szokványos, nem sablonos, a képek azért szépek benne, de miért van egy óriás dildo a városban?

Emlékszik még valaki a Harlem Shake nevű
förmedvényrezenére? Most a Majmok bolygóján találtak egy esküvői videót VHS kazettán...lilaflexninja | 2014.07.23. 07:10:30Ők legalább tudnak bulizni. Egyszer voltam ilyen éneklős örjöngős vidámkodós nagykalapos színes kosztümös feka misén, hát esküszöm jobb volt mint nálunk, amikor rákezd az asszonykórus üveget is kitörő hangon kornyikálni, hogy ó én édes isteneeeeem...
Amúgy meg mennyi "poénos" esküvői videó van, ahol a nem fekák is mindenféle húú de vicces és eredeti módon vonulnak be.

Húszcentis rovarszörnyet találtak Kínában
Az állat a fátyolkák rendjébe tartozik és szárny fesztávolsága eléri a 21 centimétert is, amely az eddig mért legnagyobb a világon. Receptet még nem közöltek hozzá.FatSnakeFoot | 2014.07.23. 12:46:50Hogy jött ki egy ekkora tojás, abból a pici kis testből...

Az 50 legjobb fotó az idei legnagyobb természetfotós versenyről
Szancso | 2014.07.22. 18:12:59Posztképen a jakuzzis majom, olyan emberi. :D









