
Az amerikai hadsereg már szellemsofőröket alkalmaz ;)
blackmumus | 2014.07.22. 16:44:17Hát nem vagyok elhalva... Ezt Hörbi már jóval KIT előtt tudta, ahhoz képest ezek messze járnak mindentől :)
Szabadesés 30 méteres magasságból 88 km/h-ás sebességgel - ez az új móka Dánia egyik vidámparkjában. Kipróbálnád?
Dieseldisc | 2014.07.24. 01:01:40Mire gondolsz?
Háló helyett hasábburgonya szeletelő?.... na az....

Elegem van Romániából, Erdélyemet akarom!
lilaflexninja | 2014.07.23. 12:46:15Ezért jó, hogy van olyan román, aki úgy gondolja, hogy esetleg ők vannak olyan országban, országrészben, ahol nem ők voltak előbb. Vagy legalább köszönhetnek valamit az eredetileg is ott lakóknak. Ja.

Na itt ki volt a hibás? ;)
lilaflexninja | 2014.07.23. 15:21:22Az mondjuk biztos, hogy buszt, teherautót, kamionost, BMW X5-öst helyből engedjen el az ember. Biztos ami biztos alapon.

A vadász...izé... szelfidény „nyertese” ;)
Botos Vendel | 2014.07.23. 09:04:38nehéz lessz elmagyarázni a bünözöknek akik kérnek töle védelmipézt hogy vic volt!!!!!!4444

Ustream Budapest Office
.::JunKieEQ::. | 2014.07.22. 11:03:41Barbecue az van a tetőn, de medence az nincs... ide se mennék dolgozni... :DDD

Ezt látják a sirályok? :)
lilaflexninja | 2014.07.23. 07:37:11Na ugyanezt a videót viharban kérem! Mindig azt néztem a filmeken, hogy azért az árbockosárban hánykolódó matróznak se lehetett könnyű a dolga, amikor vihar volt. Persze lehet, hogy viharban csak a filmeken volt az árbockosárban matróz, ha volt egyáltalán árbockosár, de akkor is. Szóval para lehet ott fent, még normál körülmények között is, mert gondolom van kilengése.

Főnökirtó szerkezet ;)
lackópetykó1 | 2014.07.21. 20:54:01ma este barkácsszakkör... holnap meg megyek fizuemelést kérni.:D

Mai tippelős: kinek az arca látható a képen? ;)
Ravennë | 2014.07.23. 00:46:26Hiába a szakáll, Voldemort még attól sem lett jó pasi... :P

„Mutasd meg, hogy jár anyu!” :)
Szancso | 2014.07.21. 18:00:34"Így jártam anyátokkal." ;)









