
Külön sáv az utcán telefonáló gyalogosoknak
rivaul | 2014.08.03. 16:43:55Persze. Adjunk nagyobb teret a sok nyomorult telefonon leginkább facebookozó agyhalottnak akik fél percre se teszik le a xarjukat a kezükből. A normális embereket meg szorítsuk összébb, hogy vizuálisan is erősítsük a trendiség térhódítását... Nem külön sáv hanem egy csatorna kéne nekik, úgy se számít lassan a külvilág az embereknek.
„Beeee vagyunk zárva, hintázni akarunk!” :)

Nem csak ellenőrként lehet metrón pénzt keresni. ;)
lilaflexninja | 2014.08.04. 08:13:17Jól nyomja, pár perc alatt a metrón nehéz azért bármit is rajzolni, bár láttam már egyszerre két kézzel rajzoló embert is metrón. Az egyetlen kicsit "tolakodó" dolog ebben az, hogy ha mondjuk nem akarod tőle megvenni, akkor olyan cikis a szitu, mert hogy milyen rendes volt, hogy lerajzolt, meg jól sikerült, és akkor már cikis nem adni neki pár dolcsit. Bár örülhet, hogy valaki nem rugdossa meg, mert lerajzolta. Sajna tapasztaltam ilyet is, hogy szerencsétlen gyerek csak gitározott a metrón, erre jól megverték, mert mit zavargál. De ez a ritkább eset. Kár hogy nálunk, legalábbis én még nem tapasztaltam, nem ilyen színes a metró, nincsenek "produkciók", önjelölt szórakoztatók. Nem mondom, hogy a New-Yorki metró is mindig ilyen, de azért könnyebben belefut az ember egy-két érdekességbe.

Mustangos driftkirályok

A Budapesti Állatkert hős medvéje :)
lilaflexninja | 2014.08.04. 10:11:50További érdekesség, hogy a beküldő neve a Tünde-Magyar szótár (atyaisten, hogy ilyen létezik egyáltalán) nőstény oroszlánt jelent, és a Budapesti Állatkertben van nőstény oroszlán. Itt valami nagy titok, és sok összefüggés lappang!
Hát ha úgy történt, ahogy írod, akkor jól megbosszúlta a madár! Vagy a maci pofozta bele a vízbe, hogy lássa, hogy úszik.

Így fog kinézni a 100 milliárdos Puskás Stadion
lilaflexninja | 2014.08.04. 08:07:02Ha tényleg így fog kinézni, mint a terv, akkor még elmegy, sőt az jó dolog, hogy meghagynak valamit a régiből, a régi kinézetéből, és nem akarnak múltat és mindent eltörölve valami abszolút újat és saját szájíz szerintit alkotni. Az is jó, hogy nem Makovecz-féle épület lesz. Valahol nem ez a stadion a túlzás, hanem a többi. Egy nagy stadion, stadion komplexum kell a népnek, az országnak, ne felejtsük el, hogy atlétikai vb-ket, meg más rendezvényeket is szoktak itt tartani, koncertek, rendezvények, sport napok, és a mostani stadion már tényleg ramaty. Kell erre is a pénz! Az hogy faluszélén miért épül stadion már más kérdés.
De a legeslegjobb az lesz, ha nem lesz rajta látszóbeton! Mert abból most már dunát lehet rekeszteni és nem szép és nem modern!
Na majd meglátjuk. Addig is elkészült a Fradi stadion (ja bocsi biztosítós aréna), lehet várni, hogy megverje a fradi a chelseat.

A világ legfurcsább sportpályái
Néhánynál nem tudtam eldönteni, hogy a mérnöki diploma hiányának, vagy éppen a meglétének köszönhetjük-e a hajmeresztő műalkotást.közlegény | 2014.08.02. 11:42:46instant teraszos művelés egy kiskapával :)

Hússütés láván ;)
Tóth József | 2014.08.01. 21:38:00Megnéztem a többit is. Már látom. :) Így nem is tűnik olyan olcsónak.

Elbocsátották a professzort, mert felfedezése a dinoszauruszok és az ember egyidejű létezésére mutat.
Tooni | 2014.08.12. 14:57:33Azért 100. hozzászólás nélkül nem illik itthagyni a posztot!

2 évig várta gazdáját: amikor megjött, örömében elájult a kutyus
lilaflexninja | 2014.08.04. 12:41:34Lehet, hogy ez még valami Sziriuszról hozott vágyódás. Biztos csíkos volt az ég, és a fákon is fém termett, amit szüretelni kellett.









