
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: vattapamacsok szemmel és füllel :)

Fegyvervésés jól :)
Szancso | 2014.08.01. 18:47:02Inkább ide véssenek, mint valakinek a fejébe! :)

Jó, de mi tartja a nadrágot? ;)
közlegény | 2014.08.02. 12:16:06na ez az, de annak az ostobenkónak, aki meghalni készül az erdőbe el lehet adni jól. A többieknek tényleg elég egy sima bőröv, amit amúgy is hord meg egy kés. :)

Nem illik anyunak visszafeleselni. :)
Szancso | 2014.08.01. 19:50:39Elnézted, pufók. :)

Elég érdekes klip: DyE ft. Egyptian Lover - She's Bad ;)
lilaflexninja | 2014.08.01. 07:03:34A legjobban az a videó tetszett, ahol órákig ilyen alig hallható szinte semmihez fogható hangzás volt, és az volt a képi világ, hogy ez a videó nem létezik. Ezt igazán művészinek találtam, jól jellemzi a mai világot!
De az első kettő is igen látványos, nekem tetszenek. Bár a 16bit-es videó zenéjéhez, már ha az, szerintem biztos kell egy bizonyos elmeállapot, hogy az ember igazán értékelni tudja.

Mesterséges levelet hoztak létre
A selyemalapú levél van olyan erős, hogy akár az űrhajózásban, hosszú űrutazások alatt is felhasználható oxigén előállítására. A mesterséges levéllel épületek homlokzatát lehetne beborítani, vagyis biológiai légszűrőként lehetne alkalmazni őket, a szellőzőrendszeren át oxigéndús levegőt juttatva az épületbe.Dieseldisc | 2014.08.01. 09:24:19Nem lesz lelkiismeret furdalás ha ez műkszik, végre kiirthatjuk az összes erdőt....!!!! Szétcseszhetjük ezt a kib...tt bolygót!!! hurrá

Ilyen az átugorhatatlan YouTube reklám ;)
lilaflexninja | 2014.08.01. 09:18:19Mondjuk furcsa, igen, hogy van, hogy nincs reklám, van hogy van. Gondolná az ember, hogy kiskutyás videó előtt Menhelyes reklámot adna, de nem. Vagy holt amatőr videók elé ne tenne, de azt sem. Vagy ugye, hogy jól működne az, hogy én hány éves vagyok és mikre kerestem rá, de azt se sikerül eltalálnia. Szóval tényleg furi. Ezzel a reklámmal sem találkoztam még.

„Lécci maradj örökké ilyen kicsi!” :)
bungle | 2014.07.31. 12:54:08Erről meg nekem ez jutott eszembe:
www.funpic.hu/hu/kategoriak/tablak-plakatok/30866_?categoryId=20&position=&large=1

Mai bünti: Cetli - Vallomás
lilaflexninja | 2014.08.01. 09:13:42Lehet, hogy magát, és az osztálytársait parodizálja. De tényleg nem mi vagyunk a célközönség. Na de legalább lett egy kis hírneve, ettől azért boldog lehet.

Az első falat csokoládé
Tooni | 2014.08.01. 12:38:43És az ujjaikat se harapják meg!










Cukik. :)