
Batmetal

Eccájgéniusz behangolja a hangvillákat. ;)
FatSnakeFoot | 2014.07.31. 13:49:43Basszus, Muter engem annak idején állandóan leb@szott, hogy ne doboljak az evőeszközökkel. Mondjuk én a fakanál-lábostető párost részesítettem előnyben.

One Fast Cat - futópad cicáknak :)
vadonka | 2014.07.31. 11:07:04Hát azért ha jól látom annyi támaszték van, hogy felfekszik a 4 görgőre és kész. Egy kicsit agresszívabb macsek vagy amelyik nem bír egyenesen futni benne az simán felborítja futkosás közben.

Lefilmezték, hogy lövöldöznek a neuronok az agyban
vbk | 2014.08.03. 21:41:06nem rossz! Olvastad Wellstől a Láthatatlan embert? Ugyan ezen az ötleten alapul.

Óvakodj a kedves emberektől, mert később beléd szúrnak! ;)
Porcelanbaba | 2014.08.04. 13:21:48Komolyan kezdem szarul érezni magam azoknak a kommenteknek a láttán, amik pl. ezalatt a vidi alatt is olvashatók a jútyúbon, mert én megkaptam minden oltást és sosem voltam beteg :( Még az oltások után sem :\ És az agyamnak sincs semmi baja, autista sem lettem, most akkor kezdjek aggódni? Mert az oltásellenesek szerint kellene.

Így kell diszkréten megszabadulni az adásban megszólaló telefontól ;)
gyocska | 2014.07.31. 07:58:15Azt hiszem kínai telefonokat használ. :)

Szerintetek itthon mennyi idő alatt szednék darabjaira a robotstoppost? ;)
izé012 | 2014.07.30. 20:51:38Téli berek a kanadai vadonban...

Most kereshetünk máshol árnyékot...

Homoszexuálissá tesz a Tüskevár olvasása
lilaflexninja | 2014.08.01. 12:36:18Nagyon! mármint nagyon komolyan vették, se címke, se hozzászólás nem tántoríthatja el az embereket, ha egy kis anyázásra vágynak. Oké, hihető valahol, meg a mai világban már semmin nem csodálkozunk, se pro se kontra, mert milyen elfajzott emberek vannak, és milyen gyöpösek is (buzi papnak öltözve - bújtatott leszbi politikus beszél a szexről, meg csákányozásról), de akkor is.
Valahol azért az ilyen cikkek, meg felhördülések jól jelzik, mennyi ideg, meg hőbörögni való van az emberekben.

Német diákok segítettek egy hajléktalannak, hogy felfigyeljenek rá az emberek.
Tooni | 2014.07.30. 09:42:43Hmm...németek és diákok...felgyújtották őt? (elnézést)










https://www.youtube.com/watch?v=I53HDr0-Qew