
Fentről milyen szép...
Tooni | 2014.08.14. 18:53:22Azannya, milyen szép drónkamerás felvételek!
Igazi vízimentő kutya! ;)
AVIREX | 2014.08.14. 11:12:40Rossz a cimke! -nem ment meg :P

Olcsó játék... :)
közlegény | 2014.08.14. 15:49:54rossz az emésztésed, moss kezet

Ezek tényleg csak hajszálon múlottak...
vadonka | 2014.08.14. 09:21:15baszki az utcsó...telefont nyomkodja, rohan bele a forgalomba mintha nem is látna...jogos volt a motoros megnyilvánulása :)

Úgy látszik tönkrement az idei termés, és unatkoztak. ;)

A bejárónő mindig akkor jön, mikor nem vagyok otthon... :(
bungle | 2014.08.13. 17:13:21Hehe, pont ezt írtam a listára is:
"most mar mi is megrendezhetnenk egy ilyen videot, 14,5M megtekintes, az kb. olyan 3M Ft-ot hozna. :)"

Nem kell ablak a jövő repülőjére
Tooni | 2014.08.27. 15:34:39Milyen tuti lehet már lángoló hajtóművet vetíteni a kedves utasoknak :D

„Legközelebb csak urnásat vállalunk!” ;)

Magyar találmány: itt a világ első
vízkuckójavízházaA vízház lényege, hogy a falak külső és belső rétege, valamint a dupla üvegfelületek között több centiméter vastagságban áramlik a víz. Az épületnek nemcsak az oldalfalaiban, hanem padlója és mennyezete is van vízzel van töltve.
Magyar cikkTooni | 2014.08.13. 20:46:47Ja és az megvan ugye hogy akkor nincs hogy beázzanak a falak ha már vizesek? :D

Amikor az ebola elérte Magyarországot
Egy hónap alatt pusztítaná el az országot. Te mit tennél, ha megjelenne hazánkban a vírus?bungle | 2015.10.15. 12:06:38http://index.hu/tudomany/egeszseg/2015/10/15/mar_szexszel_is_terjed_az_ebola/









